Terör Operasyonları Hakkında TSK'dan Önemli Açıklama

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda terörist hedeflerinin imha edildiği teröristlere ağır darbe vurulduğu ifade edildi. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

Terör Operasyonları Hakkında TSK'dan Önemli Açıklama

Türk Silahlı Kuvvetlerinin sosyal medya hesabı üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda terörist hedeflere ve teröristlere ağır darbe vurulduğu ifade edildi.

Konu ile ilgili olarak Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yayımlanan duyuruda Irak kuzeyi Hakurk, Gara, Metina, Zap, Kandil ve Avaşin Basyan bölgelerine operasyon düzenlendiği bu operasyonlar ile teröristlere ait 16 hedefin imha edildiği 6 teröristin de etkisiz hale getirildiği belirtildi.

TSK'DAN YAPILAN DUYURU

Bu bağlamda TSK tarafından yapılan duyuruda "Irak kuzeyi Hakurk, Gara, Metina, Zap, Kandil ve Avaşin Basyan bölgelerine yönelik olarak 05 Haziran 2018 tarihinde düzenlenen hava harekâtı neticesinde, teröristlere ait 16 hedef imha edilmiş ve bölücü terör örgütü mensubu silahlı 6 terörist etkisiz hale getirilmiştir." ifadelerine yer verildi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE