Teröristler Tarafından Gizlenen Çok Namlulu Roketatar Bulundu !

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada teröristler tarafından mağarada gizlenen çok namlulu roketatarın bulunduğu ifade edildi. Konu hakkında detaylar haberimizde...

Teröristler Tarafından Gizlenen Çok Namlulu Roketatar Bulundu !

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yapılan açılamada Şemdinli / Balkayalar bölgesinde icra edilen operasyonlarda mağara içerisinde gizlenmiş vaziyette bir 107 mm’lik ÇNRA namlusu ele geçirildiği vurgulandı.

TSK'DAN AÇIKLAMA YAPILDI

Konu ile ilgili olarak Hakkari ilinin Şemdinli ilçesinde bir operasyon gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen operasyonda 107 milimetrelik Çok Namlulu Roketatar (ÇNRA) namlusu bulundu. Bu konu hakkında ise Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yazılı bir açıklama yapıldı.

Yapılan yazılı açıklamada Şemdinli'nin Balkayalar bölgesinde icra edilen operasyonlarda mağara içerisine gizlenmiş vaziyette çok namlulu roketatarın bulunduğu ifade edildi. Ayrıca roketatarın 107 milimetrelik ÇNRA namlusu olduğu da ifade edildi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2018, 01:50
YORUM EKLE