Trump'dan son dakika flaş açıklama- Erdoğan'la görüşmeyecek

Rusya lideri Putin'le olan G-20 Zirvesi görüşmesini iptal eden Trump son dakika yaptığı flaş karar ile Erdoğan'la Arjantin'de G-20 zirvesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşme yapacağı toplantıyıda iptal etti.

Trump'dan son dakika flaş açıklama- Erdoğan'la görüşmeyecek

Donald Trump, Rusya-Ukrayna Gemi krizini öne sürerek Putin ile yapacağı görüşmeyi iptal etmişti. Trump son dakika aldığı flaş karar ile Erdoğan'la da yapacağı toplantıyı iptal edeceğini duyurdu. 

ABD Başkanı Donald Trump’ın Arjantin’deki G20 zirvesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Güney Kore Devlet Başkanı Moon Jae-in ile yapması planlanan resmi görüşmeleri de iptal ettiği öğrenildi.

Rusya lideri Putin ile görüşceği toplantının iptaline yönelik aldığı kararda, Kerç boğazında rehine gemi krizini bahane etmesi karşında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la toplantı iptali kararına ne gibi bir bahane sunacağı merak konusu oldu...

AYRINTILAR GELİYOR…

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 00:37
YORUM EKLE