banner731

TSK'dan Hava Harekatı: PKK'nın Mühimmat Depoları İmha Edildi

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Irak'ın Kuzeyindeki Zap ve Avaşin - Basyan bölgelerindeki PKK'nın mühimmat depoları imha edildi.

GÜNDEM 20.09.2017, 10:01
TSK'dan Hava Harekatı: PKK'nın Mühimmat Depoları İmha Edildi

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Irak'ın kuzeyindeki Zap ve Avaşin-Basyan bölgelerindeki PKK kamplarına yönelik hava harekatı düzenlendi. Düzenlenen hava harekatında silah mevzisi, barınak ve silah/mühimmat depoları imha edildi.

GENELKURMAYDAN AÇIKLAMA

Konu ile ilgili olarak Genelkurmay Başkanlığından bir açıklama yapıldı. Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamaya göre Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Irak'ın kuzeyindeki Zap ve Avaşin-Basyan bölgelerindeki PKK kamplarına yönelik hava harekatı düzenlendi. Düzenlenen hava harekatında silah mevzisi, barınak ve silah/mühimmat depoları imha edildi.

MÜHİMMAT DEPOLARI İMHA EDİLDİ 

Bu kapsamda dün akşam Zap ve Avaşin - Basyan bölgelerindeki terör örgütü PKK'nın kamplarına yönelik hava harekatı düzenlendi. Türk Silahlı Kuvvetleri Hava Kuvvetleri Komutanlığına ait savaş uçakları PKK'nın silah mevzisi, barınak ve silah / mühimmat depolarını imha etti. Yapılan operasyonun ardından savaş uçakları üslerine geri döndü.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Yorumlar (0)