Türk Büro Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş'a Silahlı Saldırı

Ankara Keçiören'de, Kamu-Sen'e bağlı olan Türk Büro-Sen Genel Başkanı görevinde bulunan Fahrettin Yokuş'un evinin önünde silahlı saldırıya uğradığı bilgisi geldi.

GÜNDEM 12.02.2017, 00:09
Türk Büro Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş'a Silahlı Saldırı

Ankara Keçiören'de, Kamu-Sen'e bağlı olan Türk Büro-Sen Genel Başkanı olarak görevde bulunan Fahrettin Yokuş'un evinin önünde bulunduğu sırada silahlı saldırıya uğradı.

Fahrettin Yokuş, düzenlenen bu saldırıda yara almazken, şoförü olarak orada bulunan 37 yaşındaki Özkan Temizer, bacağından yara aldı.

TEDAVİ ALTINA ALINDI

Olayın akşam saatlerinde Ankara'nın Keçiören semtinde meydana geldiği ifade edildi. Türk Büro-Sen Genel Başkanı olarak görev yapan Fahrettin Yokuş, şoförü Özkan Temizer'in kullandığı araçla evinin önüne geldiğinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin silahlı saldırısına uğdığı açıklandı. Açılan ateşte Yokuş'un yara almadığı görülürken şoförü Temizer ise bacağından yara aldı. Silah sesleri üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri geldi. Yaralı Özkan Temizer, Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye altına alındı.

Olayın ardından polis ekiplerinin bu saldırıyı düzenleyenlere yönelik çalışmalar başlattığı belirtildi.

Kamupersoneli.net | ANKARA

Yorumlar (0)