Türkiye Kamu Sen Başkanı Önder Kahveci'den Kurban Bayramı Mesajı

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder KAHVECİ, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Kamu Sen Genel Başkanı Kahveci tarafından yayımlanan Kurban Bayramı mesajını haberimizde aktarıyoruz.

GÜNDEM 20.08.2018, 18:46
Türkiye Kamu Sen Başkanı Önder Kahveci'den Kurban Bayramı Mesajı

Dünyada ve Türkiye'de milyonlarca Müslüman 21 Ağustos tarihinde kutlanacak olan Kurban Bayramını beklemeye başladılar. İslam alemi için oldukça büyük öneme sahip olan Kurban Bayramına ilişkin olarak ise önemli isimlerden kutlama mesajları geliyor. 

Bu kapsamda Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder KAHVECİ'de bir mesaj yayımladı. İşte detaylar;

KAMU SEN GENEL BAŞKANI KAHVECİ'DEN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Türkiye Kamu-Sen Sendikasının resmi internet sitesi üzerinden Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder KAHVECİ'ye ait Kurban Bayramı kutlama mesajı yayımlandı. Önder Kahveci tarafından yayımlanan kutlama mesajında milli birlik ve beraberlik vurgusu yapılarak Türk ve İslam âleminin Kurban Bayramını kutlu olması ve hayırlara vesile olması temenni edildi. 

Önder Kahveci Tarafından Yayımlanan Kutlama Mesajı

Milletimizin birlik ve beraberliğinin pekiştiği, kardeşçe refah, barış ve mutluluk içinde yaşadığımız bir Türkiye; felaketlerin, savaşların, açlığın, zulmün ve sefaletin son bulduğu bir dünya temennisiyle, Türk ve İslam âleminin Kurban Bayramını kutlar, Bayramımızın hayırlara vesile olmasını dilerim...

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)