Ulaştırma Bakanlığı Bölge Müdürlükleri Taşerona Kadro Sınav Tarihleri Belli Oldu

Ulaştırma Bakanlığı Bölge Müdürlükleri Taşerona Kadro Sınav Tarihleri Belli Oldu

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda bölge müdürlükleri taşerona kadro sınavı hakkında detaylar belirtildi. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda taşerona kadro sınavının ne zaman yapılacağı ifade edildi.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda bölge müdürlükleri taşerona kadro sınavları hakkında bilgilendirme yapıldı ve sınav tarihleri belirtildi. 

Bu kapsamda Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda "İzmir Bölge Müdürlüğü, Samsun Bölge Müdürlüğü, Diyarbakır Bölge Müdürlüğü, Antalya Bölge Müdürlüğü ve Sivas Bölge Müdürlüğü"ne ait taşerona kadro sınav detayları belirtildi. İşte Ulaştırma Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuru:

ULAŞTIRMA BAKANLIĞINDAN YAYIMLANAN DUYURU

İzmir Bölge Müdürlüğünce;

696 ve  375 sayılı Kanun Hükmünde Kararname gereği, hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçirilmesine ilişkin olarak, anılan tebliğde öngörülen usul ve esaslar çerçevesinde hak sahibi işçilerin (Raziye ONAT, Erdal FİDAN, Nigar ERSÖZ, Fadime YILDIZ, Güner TAŞKIRAN, Lütfi TAŞKIRAN) sürekli işçi kadrosuna geçirilmesine ilişkin sınav, yalnızca sözlü olarak 12.03.2018 tarihinde ve saat 14.30'da III. Bölge Müdürlüğü (İzmir) 4. kat toplantı salonunda yapılacaktır.

Samsun Bölge Müdürlüğünce;

696 ve  375 sayılı Kanun Hükmünde Kararname gereği, hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçirilmesine ilişkin olarak, anılan tebliğde öngörülen usul ve esaslar çerçevesinde hak sahibi işçilerin (Sevgi AKAN, Ayşe SAĞLAM, Kerim SÖZEN, Ender SARI) sürekli işçi kadrosuna geçirilmesine ilişkin sınav, yalnızca sözlü olarak 13.03.2018 tarihinde ve saat 14.00’da IX.Bölge Müdürlüğü (Samsun) ihale salonunda yapılacaktır.

Diyarbakır Bölge Müdürlüğünce;

696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 127. maddesi ile 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye Eklenen Geçici 23. Madde kapsamında, sürekli işçi kadrosuna geçiş için başvuruları kabul edilen aşağıda adı soyadı belirtilen işçilerin sınav uygulaması Sözlü Sınav olarak belirlenmiş olup, 16.03.2018 tarihinde ve saat 14.00’da VIII. Bölge Müdürlüğü (Diyarbakır)  6. kat  toplantı salonunda yapılacaktır.

Sınava Katılmaya Hak Kazanlara Ait Liste

Ulaştırma Bakanlığı Bölge Müdürlükleri Taşerona Kadro Sınav Tarihleri Belli Oldu

Antalya Bölge Müdürlüğünce;

696 ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararname gereği, Hizmet Alımı Sözleşmeleri kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçirilmesine ilişkin olarak, anılan tebliğde öngörülen usul ve esaslar çerçevesinde hak sahibi işçilerin (Mahir ESER, Ali BULUT, Osman KOCABIYIK, Orhan ÇAKIR, Cemile ÖZDAL, Şerife ZENGİN, Leyla TANRIVERDİ, Dursade KOCABIYIK) sürekli işçi kadrosuna geçirilmesine ilişkin sınav, yalnızca sözlü olarak 14.03.2018 tarihinde ve saat 14:30’da Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda yapılacaktır.

Sivas Bölge Müdürlüğünce;

696 ve  375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamelerin ilgili maddeleri gereği, hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçirilmesine ilişkin olarak,  01/01/2018 tarihli ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan tebliğde öngörülen usul ve esaslar çerçevesinde hak sahibi işçilerin (Harun PARLAK, Turan KARAHAN, Muhammed PARLAK) sürekli işçi kadrosuna geçirilmesine ilişkin sınav, yalnızca sözlü olarak 12/03/2018 tarihinde ve saat 14.30'da XII. Bölge Müdürlüğü (Sivas) hizmet binasında yapılacaktır.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.