Ünlü oyuncu Isaac Kappy intihar etti! Kappy intihar etmeden önce İnstagram'dan son bir mektup paylaştı

Thor, Klown Kamp Massacre, Fanboys ve Not Forgotten gibi filmleriyle tanınan ABD'li oyuncu Isaac Kappy yaşamını sonlandırdı. Arizona'da bir nehre atlamadan önce sosyal medya hesabı İnstagram'dan intihar mektubu paylaşan Kappy mektubunda, "Hayatım boyunca gayet kötü bir insan oldum. İnsanları para için kullandım, birçok kişiye ve insanların güvenine ihanet ettim. Alkol, uyuşturucu ve sigara kullanarak vücuduma ihanet ettim. Artık hayatta kaybedecek hiçbir şeyim yok." notunu paylaşarak hayatını sonlandırdı.

GÜNDEM 16.05.2019, 09:53
Ünlü oyuncu Isaac Kappy intihar etti! Kappy intihar etmeden önce İnstagram'dan son bir mektup paylaştı

Thor, Klown Kamp Massacre, Fanboys ve Not Forgotten gibi filmlerde rol alan ünlü oyuncu Isaac Kappy, Instagram'da bir mektup paylaştıktan sonra intihar etti.

Terminator: Salvation filminin de yıldızı Isaac Kappy, Arizona'da bir nehre atladı. Isaac Kappy, "Kaybedecek hiçbir şeyi olmadığını" söylediği Instagram paylaşımından sonra 42 yaşında hayata gözlerini yumdu.

"İyi bir insan olduğuma inanırdım ama değilim"

İnstagram hesabından bir veda mektubu paylaşan Kappy, karakteri hakkında aslında yıllar önce yapması gereken bazı çıkarımlar yaptığını yazdı. Ünlü oyuncu sözlerine şöyle devam etti: "İyi bir insan olduğuma inanırdım ama aslında değilim. Aslında hayatım boyunca gayet kötü bir insan oldum. İnsanları para için kullandım, birçok kişiye ve insanların güvenine ihanet ettim. Alkol, uyuşturucu ve sigara kullanarak vücuduma ihanet ettim. Beni seven insanlardan faydalandım. Kumara para harcadım. O kadar çok harcadım ki geleceğimi heba ettim. Artık hayatta kaybedecek hiçbir şeyim yok." 17 Nisan 1977'de dünyaya gelen oyuncu, Thor, Klown Kamp Massacre, Fanboys ve Not Forgotten gibi filmlerde rol almıştı.

Yorumlar (0)