Ünlü Şarkıcı Selahattin Özdemir Hayatını Kaybetti

Arabesk müziğinin sevilen sanatçısı Selahattin Özdemir 3 gün önce geçirdiği kalp krizi sonucunda yoğun bakıma kaldırılmıştı. Şarkıcı Özdemir'in hayatını kaybettiği duyuruldu.

GÜNDEM 27.08.2019, 16:01
Ünlü Şarkıcı Selahattin Özdemir Hayatını Kaybetti

Selahattin Özdemir geçtiğimiz gece Mersin'de bulunan evinde aniden rahatsızlanrak hastaneye kaldırıldı. Selahattin Özdemir yoğun bakıma kaldırılmıştı ve bugün verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Özdemir'in sevenleri ve yakınları hastaneye akın etti.

SELAHATTİN ÖZDEMİR HAYATINI KAYBETTİ

Konu ile ilgili olarak 3 ün önce evinde rahatsızlanan Selahattin Özdemir çağrılan ambulansla Toros Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada kalp krizi geçirdiği belirlenen Özdemir, ilk müdahalenin ardından yoğun bakım ünitesine alındı. 3 gündür Toros Devlet Hastanesi'nde tedavi gören Selahattin Özdemir, yapılan tüm müdahalelere rağmen bugün hayatını kaybetti.

Selahattin Özdemir 1982 yılında arabesk müzik severlerin karşısına çıktı ve 20'nin üzerinde albüm yaptı. Ayrıca Özdemir 'Yaşarken Ölenler', 'Sensiz de Olur', 'Aramızda Sıra Dağlar' gibi parçaları ile kısa sürede büyük hayran kitlesine ulaşmıştı.

Yorumlar (1)
Ugur 4 ay önce
Allahrahmet eylesin buyuk ustaydi