Ünlülerden Suriye Barış Harekatına Büyük Destek

Fırat'ın doğusunda Barış Pınarı Harekatı başladı. Harekatın başlaması ile ünlüler sosyal medyadan desteklerini belirttiler. Konu ile ilgili olarak İbrahim Tatlıses tüm bölgeye barış ve huzurun gelmesini dilediğini belirtti.

GÜNDEM 10.10.2019, 11:35
Ünlülerden Suriye Barış Harekatına Büyük Destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamalarında Barış Pınarı Harekatının başladığını duyurdu. Fırat'ın doğusunda başlayan Barış Pınarı Harekatınn ardından ünlüler sosyal medya hesapları üzerinden desteklerini belirtti.

Demet Akalın, Işın Karaca, İbrahim Tatlıses ve Saba Tümer'in aralarında bulunduğu birçok ünlü sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla harekata destek verdi.

ÜNLÜLERDEN HAREKATA DESTEK

İşte o paylaşımlar:

Demet Akalın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Dualarımız sizinle" dedi.

Işın Karaca ise, "Keşke savaşlar hiç olmasa. Ama gerçekler ne yazık ki acı.. Barış istiyorsan savaşı kazanmalısın #BarışPınarıHarekati Allah'ım sen bu barış harekatında askerlerimize yol gösterip yardımcı ol.." ifadelerini kullandı.

İbrahim Tatlıses tüm bölgeye barış ve huzurun gelmesini dilediğini belirterek, "Dileğim tüm bölgeye barış ve huzurun gelmesidir. Barış Pınarı Harekatı'nda, Allah Türk Silahlı Kuvvetleri'mizin yar ve yardımcısı olsun, Allah Mehmetçiğimizi korusun..." ifadelerine yer verdi.

Saba Tümer ise yaptığı paylaşımda, "Bütün dualarım askerlerimiz için...En büyük dileğim hiçbir anne baba, hiçbir eş, hiçbir evladın ocağına ateş düşmesin. Aklımız ve kalbimiz sizinle kahraman askerlerimiz... Allah'a emanet olun" dedi.

Yorumlar (0)