Uyarılar Peş Peşe Geldi ! Meteoroloji'den Kar ve Yağmur Açıklaması

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından sabah saatlerinde önemli bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada bazı bölgelerde yaşayan vatandaşlar kar ve yağmur yağışı hakkında uyarıldı.

Uyarılar Peş Peşe Geldi ! Meteoroloji'den Kar ve Yağmur Açıklaması

Sabah saatlerinde kar ve yağmur yağışı hakkında Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bir açıklama yapıldı be yapılan açıklamada vatandaşlara uyarılarda bulunuldu. 

METEOROLOJİ'DEN ÖNEMLİ UYARI

Yaılan açıklamada Marmara, Kuzey Ege, Batı ve Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Antalya, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Hatay çevrelerinin yağışlı geçeceği ifade edildi.

Bunun yanı sıra yağışların İstanbul, Antalya, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin'in kıyı kesimleri, Diyarbakır, Mardin, Şırnak, Batman, Siirt, Şanlıurfa'nın ve Elazığ'ın doğusunda kuvvetli yağmur ve sağanak (30-60 Kg/m2), Erzurum, Bayburt ve Gümüşhane'de kuvvetli kar, Bingöl, Bitlis, Muş, Erzincan'ın ve Tunceli'nin doğusunda kuvvetli karla karışık yağmur ve kar, Antalya'nın doğusunun iç kesimleri ile 1500 m ve üzeri rakımlı yerlerde yer yer yoğun kar şeklinde olacağı vurgulandı.

Ayrıca Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yarın ilk saatlerden itibaren zirai faaliyetlerin ve seracılığın sürdüğü; İzmir ve Aydın ilinin iç kesimlerinde hafif zirai don, Manisa, Denizli, Isparta ve Burdur illerimizde ise orta kuvvette zirai don olayı beklendiği ifade edildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE