Van'da PKK Operasyonu Gerçekleştirildi: 38 Kişi Gözaltına Alındı

Van'da terör örgütüne yardım ve yataklık yaptıkları, işbirlikçi faaliyetlerde bulundukları gerekçesiyle operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyonlarda DBP'li yöneticilerin de aralarında bulunduğu 38 şüpheli gözaltına alındı.

Van'da PKK Operasyonu Gerçekleştirildi: 38 Kişi Gözaltına Alındı

Van'ın Çaldıran ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda aralarında DBP'li yöneticilerin de bulunduğu 38 kişi gözaltına alındı. 

70 ADRESE EŞ ZAMANLI OPERASYONLAR DÜZENLENDİ 

Konuya ilişkin alınana bilgilere göre İl ve İlçe Jandarma Komutanlığı ile Emniyet Müdürlüğü ekipleri, "Şehit Binbaşı Kıvanç Cesur" operasyonu kapsamında eş zamanlı operasyon düzenledi. Düzenlenen eş zamanlı operasyonlar 70 adrese düzenlendi.

Operasyonda, terör örgütü PKK'ya yardım ve yataklık yaptıkları, işbirlikçi faaliyetlerde bulundukları gerekçesiyle aralarında DBP'li yöneticilerin de bulunduğu 38 kişi gözaltına alındı.

Ayrıca operasyonun devam ettiği ifade edildi. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE