Vatan Gazetesi Yayın Hayatına Veda Ediyor!

Nisan ayı içerisinde dev bir satın alma işlemiyle beraber Doğan Medya Grubu’nu bünyesine katan Demirören Medya Grubu'nun, Vatan Gazetesi’nin yayın hayatına son vereceği belirtildi. Peki konuyla alakalı olarak açıklama yapıldı mı? İşte merak edilenler.

GÜNDEM 31.10.2018, 14:27 31.10.2018, 14:52 Kerim Solak
Vatan Gazetesi Yayın Hayatına Veda Ediyor!

Vatan Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Yuvacan'ıun çalışanlarına "Bugün son baskıyı yapıyoruz" dediği ortaya çıktı.

Sözcü'de yer alan habere göre Vatan Gazetesi'nin 1 Kasım 2018 tarihinden itibaren Milliyet Gazetesi'nin hafta sonu eki olarak okuyuculayla buluşacağı açıklandı.

Diğer yandan Vatan gatesi dijital ortamda yayın hayatına devam edecek 

Demirören Medya Grubu İcra Kurulu Başkanlığı, Vatan Gazetesi'nin kapanacağını çalışanlara şu şekilde açıkladı;

"Değerli Çalışma Arkadaşlarımız,

Grubumuzun yeniden yapılandırma çalışmalarına yönelik olarak 16 yıldır yayın hayatına devam eden Vatan Gazetesi 1 Kasım 2018 tarihi itibariyle Milliyet Gazetesi’nin hafta sonu eki olarak okuyucusuyla buluşabilecektir.

Vatan Gazetesi'nin e- gazete uygulaması devam edecek isteyen okurlarımız dijital ortamda gazetemize ulaşabileceklerdir.

Yukarıda duyurusunu yaptığımız kararımızın Vatan Gazetesi’ne emeği geçen arkadaşlarımız açısından da kuşkusuz bazı sonuçları olacaktır.

Halen Vatan Gazetesi’nde çalışan arkadaşlarımızın hak kaybına uğramamaları için gereken azami özenin gösterileceğinden kimsenin kuşkusu olmamalıdır.

Konuya ilişkin olarak İnsan Kaynakları birimimiz tarafından yapılan çalışmalar değerli çalışma arkadaşlarımızla paylaşılacaktır." denildi.

Kamupersoneli.net

Yorumlar (0)