Whatsapp'ı Olanlar Dikkat!! Whatsapp Üzerinden Pedofili Tacizi , Pedofili Nedir?

10 yaşındaki bir kızın telefon numarasını bulan Şanlıurfa'lı İbrahim Poyraz Whatsapp üzerinden küçük kıza attığı sapıkça mesajları kızın annesi fark etti. İşte o mesajlar ve Pedofili hakkında bilgi.

GÜNDEM 27.06.2016, 09:53 27.06.2016, 10:10
Whatsapp'ı Olanlar Dikkat!! Whatsapp Üzerinden Pedofili Tacizi , Pedofili Nedir?
Geçtiğimiz günlerde Sosyal Medya üzerinde yaygınlaşan ve herkesin ilgisini çekmeye başlayan pedofili dehşeti bu defa telefon sohpet uygulaması Whatsapp'a sıçradı.

Sosyal Medayada geçtiğimiz günlerde yaygınlaşmaya başlayan ve küçük kızları taciz eden pedofili dehşeti Whatsapp uygulamasında da başladı. Önceki gün Urfa'da yaşadığını iddia eden bir kişi telefon numarasını bulduğu 10 yaşındaki bir kızı Whatsapp üzerinden taciz etti. Sosyal Medya üzerinden son günlerde sıkça rastlanan olaylara Whatsapp'da dahil oldu. 10 yaşındaki bir kız çocuğunu Whatsapp üzerinden taciz eden ve sapıkça ifadeler yazan İbrahim Poyraz için yetkililer yasal inceleme başlattılar.

Mesajları Annesi Farketti

İbrahim Poyraz isimli şahsım kızının telefon numarasını bir yerden bulduğunu ve sapık sapık mesajlar yazdığını söyleyen 10 yaşındaki kız çocuğunun annesi, İbrahim Poyraz'ın Whatsapp'tan kendi kızına attığı mesajları sosyal medya hesaplarından paylaşarak olayın adli vaka olduğunu belirtti.İbrahim Poyraz'ın ifşa olmasını isteyen anne kızının psikolojisinin de bozuk olduğunu ifade etti.

Pedofili Nedir?

Pedofili ya da sübyancılık, yetişkin bir kimsenin ergenlik öncesi çocukları veya ergenliğe yeni girmişleri cinsel açıdan çekici bulması ve cinsel eğiliminin çocuklara yönelik olmasına neden olan psikoseksüel rahatsızlık. Bu rahatsızlığa sahip kişilere pedofil ya da sübyancı denir.

Kamupersoneli.net  | Ankara
Yorumlar (0)