Yapılan Zamlar Hakkında MHP Lideri Bahçeli'den Önemli Açıklama

Yapılan zamlar ve bu zamları fırsat haline çevirenler hakkında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli çeşitli açıklamalarda bulundu. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

GÜNDEM 02.10.2018, 11:29 Batuhan
Yapılan Zamlar Hakkında MHP Lideri Bahçeli'den Önemli Açıklama

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, meclis grup toplantısında çeşitli açıklamalarda bulundu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli açıklamalarında faizler ve yapılan zamlar hakkında değerlendirmelerde bulundu. Konu hakkında detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz...

MHP LİDERİ BAHÇELİ'NİN AÇIKLAMALARI

Yapılan zamlar hakkında değerlendirmelerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli açıklamalarında ekonomik yangının yavaş yavaş söndüğünü ifade ederek "Yapılan zamlar ne olacak, geri alınacak mıdır?" sorunu sordu ve hükümetin sinsi fırsatçıları belirlemesi gerektiğini vurguladı.

Bunun yanı sıra kurdaki artışları fırsata çevirenler hakkında da değerlendirmelerde bulunan MHP Lideri Bahçeli açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

"Ekonomik fırtına tutulduğunda fırsatçılık yapan kim varsa milli mensubiyeti idrak edemeyenlerdir. Vatandaşlarımız ne içelim ne yiyelim derdindeyken kurdaki artışları fırsata çevirenlerin nasıl bir ahlak anlayışı vardır. Stokçuluk yapanlar yabancı ülkelere sermaye kaçıranlar mutlak deşifre edilmelidir."

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)