Yargıtay Başkanlığı Taşerona Kadro Sınav Sonuçları Açıklandı

Yargıtay Başkanlığı tarafından taşerona kadro hakkında bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda taşerona kadro sınav sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Bu konu ile ilgili olarak Yargıtay Başkanlığından yayımlanan duyurunun detaylarını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

GÜNDEM 01.04.2018, 21:57 12.02.2019, 08:10
Yargıtay Başkanlığı Taşerona Kadro Sınav Sonuçları Açıklandı

Yargıtay Başkanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda gerçekleştirilen taşerona kadro sınav sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. 

Konu ile ilgili olarak Yargıtay Başkanlığı tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. İşte yayımlanan duyuru:

TAŞERONA KADRO SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Yayımlanan duyuruda "01/01/2018 tarihli ve 30288 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına Veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 ve 24 üncü Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esasların 14.maddesi uyarınca, Başkanlığımız Sınav Komisyonunca, 20-22/03/2018 tarihleri arasında yapılan sözlü sınavı sonuçları aşağıda ilan edilmiştir. 

Aynı Maddenin 5. fıkrasında yer alan; "Sınavda başarılı ve başarısız olanlar sınav kurulu tarafından Kurumun resmi internet adresinde ilan edilir. İlan tebligat yerine geçer, ilgililere ayrıca tebligat yapılmaz" hükmü uyarınca, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır." ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)