Yeni Atanan Öğretmenden Acı Haber! Görev Yerine Giderken Kazada Hayatını Kaybetti

Yozgat haberi... Yozgat'ta yeni atanan öğretmen kazada yaşama veda etti. Hatice Sağkol'un Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan son sözleşmeli öğretmen kurasında Doğankent'e atandığı ve ailesiyle beraber görev yerine kazada hayatını kaybettiği açıklandı.

GÜNDEM 19.02.2019, 23:59 20.02.2019, 00:04 Kerim Solak
Yeni Atanan Öğretmenden Acı Haber! Görev Yerine Giderken Kazada Hayatını Kaybetti

Uğur Sağkol yönetimde olan 71 EF 803 plakalı otomobilin Yozgat-Sivas kara yolu İnceçayır köyü mevkisinde devrilmesi sonrasında acı haber geldi.

Yaşanan trafik kazasında sürücüyle beraber aynı aileden "Adem, Arzu, Demet ve Hatice Sağkol" yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Yaralıların 112 Acil servis ambulansıyla beraber Yozgat Şehir Hastanesi ve Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine götürüldükleri bildirildi.

ACI HABER GELDİ !

Yozgat'ın Sorgun ilçesine bağlı Doğankent beldesine Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak atanan 26 yaşındaki Hatice Sağkol yaralı olarak kaldırıldığı şehir hastanesinde yapılan çabalara rağmen kurtarılamadı.

Yorumlar (1)
Yaaemin 6 ay önce
Allahım sen rahmetinle kuşat cok acı ailesine sabır ver.yıllarca atanacagım diye çalıs ailen sen maddi manevi yıprandktan snra atandıgın yere giderken ölüm seni buldu..kaderimiz işte hayat çok üzüldm cok ben de yeni atandım evrak teslimine geldim Rabbim kazadan beladan koru öğretmenlerimizi :(((