Yerel ittifak- Cumhur İttifakına devam

23 Ekimde yollarını ayıran AKP ve MHP Partli liderleri 31 Martta yapılacak yerek seçimler için tekrar bir araya gelecek. Cumhurbaşkanı ve AKP lideri Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yarın 16.00'da Yerel ittifak görüşmesi yapılacak.

Yerel ittifak- Cumhur İttifakına devam

AKP ve MHP 31 Mart yerel seçimler için tekrar bir araya gelecek. Yarın bir araya gelecek iki lider Cumhur ittifakını masaya yatıracak. Konu ile ilgili açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşme için "Seçim ittifakını masaya yatıracağız" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin grup toplantısı sonrası gazetecilere açıklamalarda bulundu. Erdoğan MHP lideri Bahçeli ile yapacağı görüşme için “Seçim ittifakını masaya yatıracağız” dedi.

BİR AY ÖNCE KÖPRÜLER ATILMIŞTI!

Erdoğan, 23 Ekim’de yaptığı konuşmada ise “Milletimizin bize emaneti olan cumhur ittifakını günlük siyasi tartışmaların üzerinde tutmak istedik. Gördük ki MHP kendisi için çok farklı bir tercih yaptı. Saygı duyarız. Söyleyeceğimiz tek şey; yerel seçimlerde madem ki ‘biz yolumuza’ diyorlar, biz de herkes kendi yoluna deriz” demiş, bu sözler “MHP ile sürdürülen Cumhur İttifakı askıya alındı” şeklinde yorumlanmıştı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE