Yerel Seçimde Büyükşehirlerde Hangi Parti Kazanır? Anket Sonuçları Açıklandı

Mart 2019 yeler seçimler için geri sayım başladı. ORC Araştırma Şirketi tarafından bir anket yapıldı ve sonuçları da açıklandı. Peki 5 büyükşehirde hangi parti kazanacak? Konu hakkında detaylar haberimizde...

Yerel Seçimde Büyükşehirlerde Hangi Parti Kazanır? Anket Sonuçları Açıklandı

Yerel seçimlerin 2019 yılı Mart ayında yapılması planlanıyor. Anket şirketlerinin yerel seçimler hakkında çalışmaları da devam ediyor. ORC Anket Şirketi tarafından yerel seçimlerde 5 büyükşehirde hangi partinin kazanacağına ilişkin anket yapıldı ve sonuçları açıklandı.

ORC anket şirketi İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana'da yaptığı araştırmanın sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı.

AK PARTİ İSTANBUL'DA SEÇİMİ ALIYOR

ORC anket şirketi tarafından yapılan açıklamada Mynet'in aktardıklarına göre henüz daha adayların netleşmediği dönemde yapılan araştırma kapsamında CHP, HDP ve İYİ Parti ittifak yapsa dahi AK Parti seçimi alıyor. 

İşte anket şirketinin açıkladığı illere göre sonuçlar:

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE