Yerli Otomobil Hakkında Flaş Gelişme

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu yaptığı açıklamalarında yerli otomobil hakkında değerlendirmelerde bulundu. Hisarcıklıoğlu açıklamalarında prototipin ilk modelini incelediklerini ifade etti.

GÜNDEM 05.08.2019, 13:17 05.08.2019, 13:30
Yerli Otomobil Hakkında Flaş Gelişme

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOGG Yönetim Kurulu Toplantısı'nın Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın katılımıyla gerçekleştirildiğini belirtti.

"İLK MODELİ İNCELEDİK"

Ayrıca Hisarcıklıoğlu açıklamalarında "Yıl sonunda halkımızın beğenisine sunacağımız prototipimizin ilk modelini inceledik" ifadelerine yer verdi.

Konu ile ilgili olarak Hisarcıklıoğlu açıklamalarını sosyal medya hesabı üzerinden yaptı. Hisarcıklıoğlu açıklamalarında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank'ın katılımıyla TOGG Yönetim Kurulu Toplantısı'nı gerçekleştirdiklerini ifade ederek "Yıl sonunda halkımızın beğenisine sunacağımız prototipimizin ilk modelini inceledik" ifadelerini kullandı. 

Bakan Varank toplantı öncesinde TOGG Ar-Ge Merkezi'ni ziyaret ederek TOGG Üst Yöneticisi (CEO) Gürcan Karakaş'tan çalışmalara ilişkin bilgi aldı ve çalışanlarla sohbet etti.

Gerçekleştirilen bu toplantıya Bakan Varank'ın yanı sıra Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, Hisarcıklıoğlu, TOGG Yönetim Kurulu üyelerinden Ethem Sancak, Ahmet Nazif Zorlu, Ahmet Akça ve Taha Yasin Öztürk de katıldı.

Yorumlar (0)