banner731

Yiğit Bulut, Mehmet Metiner, Şamil Tayyar Havalimanı Terör Saldırısı Sonrası Açıklamaları

28 Haziran İstanbul Atatürk Havalimanı terör saldırısı sonrası yaptığı açıklamalar ile tepki çeken , Yiğit bulut, mehmet metiner, şamil tayyar, gündeme oturdu. Yiğit Bulut: " Terör saldırısı haberini abartmak size zevk mi veriyor?"

GÜNDEM 29.06.2016, 10:24 29.06.2016, 10:30
Yiğit Bulut, Mehmet Metiner, Şamil Tayyar Havalimanı Terör Saldırısı Sonrası Açıklamaları
 Saldırı Sonrası Açıklamaları ile Tepki Çeken İsimler

Dün akşam saatlerinde İstanbul Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen terör saldırısı tüm ülkeyi yasa boğarken , bazı politikacılar ve gazetecilerin yaptığı saldırı yorumları büyük tepkilere neden oldu. Sosyal medya üzerinden ağır eleştirilerin hedefi konumuna gelen isimlerin başında

Bir Ülkede Bir Bomba Patladıktan sonra 3-5 Dakika Haberini Yapmak Size Zevk Mi Veriyor?

Yiğit Bulut geliyor. Yiğit Bulut : "Anlamıyorum, bir ülkede bir bomba patladıktan sonra bunun 3-5 dakika haberini yapmak, haberi abartmak size zevk mi veriyor, daha mı rahat uyuyorsunuz gece? ABD zaten uyarmıştı diye haber yapmak boyunuzu mu büyütüyor? Bu olmaz, bu medya mensupluğu değil" şeklinde konuştu.Bakın Kılıçdaroğlu'nun Bugünkü Konuşması ile Patlama Tesadüf Olamaz

AK Parti milletvekili Mehmet Metiner ise saldırılar ile CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının tesadüf olmadığını dile getirdi. 
Umarım Böyle Bir Saldırı'da Hayatlarını Kaybederler

AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Atatürk Havalimanı'ndaki saldırı sonrasında gelen yayın yasağını eleştirenlere "Umarım böyle bir patlamada can verirler" şeklinde konuştu.

Kamupersoneli.net  - Ankara
Yorumlar (1)
Kemal Kan 3 yıl önce
Oy veren birey olarak vicdan azabı duyarken,abartılmış, yok suçlu, bu suçlu, Size Devletin tüm yetkilerini verdik. İyidende, kötüdende siz sorumlisunuz.