YSK kararının ardından İmamoğlu'na destek veren Şahan Gökbakar'dan Anayasa paylaşımı

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, YSK'nın İstanbul seçimlerini iptal etmesinin ardından karara tepki gösteren ünlülerden biriydi. Ayrıca karar öncesi ve sonrası sık sık gündeme gelen Ak Parti YSK temsilcisi Ali İhsan Yavuz'un taklidini yapmıştı. Şahan Gökbakar, sosyal medyadan gelen tepkilere dayanamayıp, Anayasa'nın fotoğrafını paylaştı.

GÜNDEM 14.05.2019, 14:50
YSK kararının ardından İmamoğlu'na destek veren Şahan Gökbakar'dan Anayasa paylaşımı

DUVAR – YSK’nın İstanbul seçimlerini iptal etmesinin ardından Ekrem İmamoğlu’na verdiği destekle çok konuşulan ve paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Şahan Gökbakar’dan Anayasa göndermesi geldi.

Şahan Gökbakar, mazbatası elinden alınan Ekrem İmamoğlu’na destek vermiş ve sosyal hesabından yaptığı ‘Her şey çok güzel olacak’ paylaşımlarıyla tepkisini dile getirmişti. Çok sayıda ismin benzer paylaşımlar yapmasının ardından hükümet cephesinden sert açıklamalar gelmiş ve bu paylaşımları yapan isimler hakkında suçlayıcı ifadeler kullanılmış hatta fişlenmişlerdi.

Düşünce özgürlüğüyle ilgili maddeyi paylaştı

Görüşlerini belirttikleri için üst düzeydeki isimler tarafından yoğun şekilde eleştirilen ünlülerden Şahan Gökbakar, Anayasanın düşünce özgürlüğüyle ilgili maddesini paylaşarak kendisine yöneltilen eleştirilerin anayasal haklarını engellemeye yönelik olduğuna dikkat çekti.

Yorumlar (0)