Zaman Yolcusundan Çok Konuşulacak İddia ! Gelecekte...

Gelecekten geldiğini iddia eden kişilerin sayısının hızla arttığı şu günlerde ortaya çıkan son kişi yankı uyandırdı. Konu ile ilgili olarak zaman yolcusu ne yüzünü ne de ismini gizledi. Zaman yolcusu Lil Dub isimli genç, sosyal medyada tartışma konusu oldu.

GÜNDEM 12.02.2019, 15:15
Zaman Yolcusundan Çok Konuşulacak İddia ! Gelecekte...

Lil Dub'ı yüzünü ve kimliğini gizlememesinin yanı sıra diğer zaman yolcularından ayıran bir özelliği de söylediklerini kanıtlayabilmek için ortaya attığı iddia. Öyle ki 2036'dan geldiğini iddia eden bu adam beklentiyi oldukça üst düzeye taşıdı.

2036 yılından geldiğini öne süren zaman yolcusu Lil Dub'ın iddiaları şoke etti.

12 Aralık 2018'de dünyaya geldiğini söyleyen Lil Dub, geldiği yılda oldukça ünlü bir rap şarkıcısı olduğunu iddia etti.

İddialarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Lil Dub yakın tarihte gelecekte popüler olan bir şarkısını yayınlayacağını belirtti.

Henüz çok küçük yaşlarda başka bir aile tarafından evlat alındığını söyleyen Lil Dub, gerçek ailesini bilmediğini ifade ediyor.

2034 yılında rap müziğe merak saldığını anlatan zaman yolcusu Lil Dub, 2036'da 18 yaşındayken müziğinin popüler olmaya başladığını öne sürüyor.

Müzik sayesinde çok para kazandığını belirten zaman yolcusu gelecekte teknolojinin çok geliştiğini ve böylece zamanda yolculuk yaptığını iddia ediyor. Doğumundan bir sonraki yıla gelmeyi tercih eden zaman yolcusu rapçi, geçmişte rap müzik yapan gelecek yıldızı olmak istiyor.

Lil Dub, YouTube'da bin takipçiyi geçmesi durumunda gelecekte popüler olan bir şarkısını 2019'da yaşayan insanlarla paylaşacağını söyledi.

Lil Dub'ın bin takipçi kıstası kısa sürede aşıldı. Şimdi birçok kişi Lil Dub'ın gelecekte dinlenme rekorları kıran şarkısını dört gözle bekliyor.

Birçok zaman yolcusunun aksine yüzünü gizlemeyen Lil Dub'ın iddiaları son derece ilgi çekici olsa da bazı kullanıcılar zaman yolcusunun anlattıklarını yeterince inandırıcı bulmadı.

Videoyu izleyen bir kullanıcı, 'Sanırım ilaçlarını almayı unuttun' yorumunu yazdı.

Bir diğer kullanıcı ise 'Bu kişi benim okul arkadaşım, gelecekten falan gelmiyor' dedi.

Bir başkası ise YouTube kanalının açılış tarihinin Temmuz 2018 olduğuna dikkat çekti.

Yorumlar olumsuz olsa da gelecekten gelen rapçinin şarkısı merak konusu oldu.

Yorumlar (1)
Fatih 9 ay önce
Hemen nüfüs kaydı istiyoruz