102 Danışma Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren özel sektör firmaları yayımladıkları ilanlar ile Danışma Memuru alımı yapacaklarını duyurdular. Söz konusu kadro için yayımlanmış alım ilanlarına dair detayları sizinle paylaşıyoruz.

102 Danışma Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında Danışma Memuru pozisyonu için de çok sayıda alım ilanı bulunuyor. 

Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabildikleri Danışma Memuru alımı için toplam 102 alım ilanı yayımlandı. Alımlar ise Türkiye geneli çok sayıda şehir için yapılacak. İşte diğer detaylar,

İŞKUR ÜZERİNDEN 102 DANIŞMA MEMURU ALINIYOR

İŞKUR üzerinden yayımlanan Danışma Memuru alım ilanları çok sayıda özel sektör firması tarafından yayımlanan ilanlardan oluşuyor. 

Buna göre bu firmaların alım yapacakları şehirler arasında ise İstanbul, Bursa, Ankara, Zonguldak, Denizli, Kahramanmaraş, Tekirdağ, Antalya ve Kocaeli bulunuyor. Ancak çok sayıda firma yayımladıkları ilanlarında alımların ülke geneli yapılacağını ilan ettiler. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Her alım ilanında olduğu gibi Danışma Memuru kadrosu için yayımlanan ilanlarda da adaylardan bazı başvuru koşulları talep ediliyor. 

Adaylardan talep edilen bu başvuru koşullarına ilişkin tüm bilinmesi gerekenleri ve bu başvuru koşullarına dair ana başlıkları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Buna göre ilana başvuru yapacak adayların, "Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak" şartlarını sağlamalarını istiyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlanlara başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantılar aracılığıyla bu pozisyon için yayımlanan tüm ilanlara ulaşabilirler. Adaylar bağlantılara İŞKUR üyelikleri ile giriş yaptıklarında tüm ayrıntıları görüntüleyebilirler. Ayrıca ilanlara başvuru şeklide değişiyor. Bazı firmalar şahsen başvuru yapılması gerektiğini bildirirken bazı firmalar İŞKUR üzerinden başvuruları kabul ediyor. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 23:45
YORUM EKLE