103 Danışma Memuru ile 24 Vardiya Amiri Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında Vardiya Amiri ile Danışma Memuru kadroları için personel alımları yapılıyor. İlanlara başvuru koşulları ve diğer detayları haberimizde aktarıyoruz.

İşçi Alım İlanları 25.08.2018, 23:44 30.01.2019, 22:10
103 Danışma Memuru ile 24 Vardiya Amiri Alımı Yapılıyor

Çok sayıda kamu kurumu ile özel sektör firması personel alımlarını İŞKUR üzerinden yayımladığı ilanlar ile adaylara duyuruyorlar. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza iki farklı kadro için yayımlanan personel alım ilanlarını derledik. En az lise mezunu adayların başvuru yapabilecekleri personel alım ilanına dair detayları aşağıda paylaşıyoruz. 

KADRO DETAYLARI

Türkiye İş Kurumu'nun İş İlanları sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında 103 Danışma Memuru ile 24 Vardiya Amiri alımı için ilan bulunuyor. İlanlar için talep edilen eğitim şartlarına göre en az lise mezunu olmak kaydıyla farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar ilanlara başvuru yapabilecek. 

İlanlarda ayrıca Vardiya Amiri alımları İzmir, Manisa, İstanbul, Denizli, Gaziantep, Kırklareli, Tekirdağ, Bursa, Gaziantep şehirleri için yapılırken Danışma Memuru alımları için ülke geneli ilanlar bulunuyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Her personel alım ilanında olduğu gibi Danışma Memuru ve Vardiya Amiri alım ilanlarında da başvuru koşulları bulunuyor. İlanı yayımlayan kurum ya da firmaya göre farklılık gösteren bu alım ilanları için başvuru koşullarının ana başlıkları şu şekilde,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

Yorumlar (0)