1030 Veznedar, Danışma ve Büro Personeli Alımı İçin İlan Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden özel sektör firmaları ve kamu kurumları tarafından yayımlanan alım ilanları arasında çok sayıda kadroda alım yapılacağı ilan edildi. Bu alım ilanlarında yer alan 4 farklı kadroya dair alımları siz okuyucularımız için derledik.

İşçi Alım İlanları 09.10.2018, 21:53 18.01.2019, 21:53
1030 Veznedar, Danışma ve Büro Personeli Alımı İçin İlan Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında adaylar tarafından ilgi gören dört farklı kadroyu siz okuyucularımız için derledik. 

Bu alım ilanları hem özel sektör firmaları hemde kamu kurumları tarafından yayımlanmış olup çok sayıda şehirde alımlar yapılıyor. Söz konusu alım ilanlarına ilişkin kadro detayları ve diğer ayrıntıları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

İŞKUR İş İlanları sayfası üzerinden yayımlanan 4 farklı kadro ve alım yapılacak personel sayısı şu şekilde;

Büro Memuru kadrosu için 942 personel alım ilanı yayımlanırken Danışma Memuru pozisyonu için ise 86 alım ilanı yayımlandı. Bu kadroların dışında ayrıca Diğer Veznedarlar Ve İlgili Personel kadrosu ve Destek Personeli pozisyonu için ise bir personel alımı yapılacağı ilan edildi. 

İLANA BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR İş İlanları sayfası üzerinden yayımlanan ve sizlere kadro detaylarını yukarıda aktardığımız personel alım ilanları hem özel sektör hemde kamu kurumlarınca yayımlandığı için başvuru koşulları ilana göre farklılık göstermektedir. 

İlana başvuru yapacak adayların dikkat etmesi gereken genel hususları ise aşağıda aktarıyoruz. 

"Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak"

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvurular, ilanı yayımlayan kurum yada firma tarafından belirleniyor. Bazı işverenler personel alımlarını İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirirken bazı kurumlar İŞKUR üzerinden yayımladığı ilana başvuruların şahsen yapılmasını talep ediyor. 

Yorumlar (0)