13 Kamu Kurumu 18 Farklı Kadroda Memur ve İşçi Alıyor!

Kamu kurumları yayımladıkları ilanlar ile devlet memuru ile kamu işçisi alımı yapmaya devam ediyorlar. Bu haberimizde siz ziyaretçilerimize bu kurumlar tarafından yayımlanan ilanları derledik.

İşçi Alım İlanları 04.09.2018, 09:41 30.01.2019, 21:10
13 Kamu Kurumu 18 Farklı Kadroda Memur ve İşçi Alıyor!

Kamu kurumları yayımladıkları ilanlar ile devlet memuru ile kamu işçisi alımı yapıyorlar.

Söz konusu bu haberimizde siz ziyaretçilerimize bu kurumlar tarafından yayımlanan ilanları paylaşıyoruz.

HANGİ KADROLARA PERSONEL ALIMI YAPILIYOR?

Yayımlanan ilanlarda ise personel alımı yapılacak kadrolar şöyle;

"Şoför-Yük Taşıma, Beden işçisi (taşıma, yükleme-boşaltma), Mutfak Görevlisi, Aşçı, Marangoz, Çöpçü, Kamyon Şoförü, Kepçe Operatörü, Yemekhane servis işçisi, Bulaşıkçı (Stevard), Beden İşçisi (Genel), Sıhhi Tesisatçı, Harita Teknikeri, Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi), Gıda Mühendisi, Proses İşçisi ve Aşçı Yardımcısı" olarak açıklandı.

HANGİ KURUMLARA ALINIYOR

Yayımlanan ilanlarda ise personel alımı yapan kurumlar ise;

"Öğretmenevi akşam ve sanat okulu, keşap öğretmenevi, Eti maden işletmeleri genel müdürlüğü, tirebolu öğretmenevi ve akşam sanat okulu müdürlüğü, eskil öğretmenevi müdürlüğü, deniz kuvvetleri komutanlığı, mucur belediye başkanlığı, balveren belediye başkanlığı, beyşehir öğretmen evi müdürlüğü, kazancı belediye başkanlığı, eskişehir büyükşehir belediye başkanlığı, evreşe belediye başkanlığı, manisa büyükşehir belediye başkanlığı" olarak açıklandı.

GENEL ŞARTLAR

Yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve özel başvuru şartları kadrolara göre farklılık gösteriyor.

Adayların başvuru şartları detaylarını incelemeleri gerektiği ifade edilirken kadrolara göre farklılık gösteren şartlara uyumlu olmayan adayların başvuru şartlarının geçersiz sayılacağı açıklandı.

Ayrıca başvuru tarihlerinin de ilanlara göre farklılık gösterdiği belirtilirken adayların başvuru tarihlerini detaylı incelemeleri gerektiğine yer verildi.

Detayları alt kısımda vereceğimiz bağlantı adresi ile öğrenebilirsiniz.

BAŞVURU İÇİN İZLENECEK YOL

Yorumlar (0)