1355 Büro Memuru Alımı İçin İşkur Aracılığıyla İlan Yayımlandı (En Az Lise Mezunu)

Özel sektör firmaları Büro Memuru kadrosunda alım yapmak için Türkiye İş Kurumu üzerinden 1355 ilan yayımladılar. İşkur üzerinden yayımlanan Büro Memuru alım ilanlarında yer alan kadro detayları, özel sektör firmalarınca belirlenen personel ve işçi alım koşulları ve İşkur üzerinden yayımlanan ilanlara başvuru sürecine dair detayları sizlerle paylaşıyoruz.

1355 Büro Memuru Alımı İçin İşkur Aracılığıyla İlan Yayımlandı (En Az Lise Mezunu)

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile ilgili birimlerine işçi ve personel alımı yapmaya devam ediyorlar. 

Bu haberimizde, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ve başvuru süreci devam eden Büro Memuru alım ilanlarını değerlendiriyoruz. İşte detaylar,

BÜRO MEMURU KADROSUNDA YAYIMLANAN İLANLAR

İstihdam seferberliği projelerine devlet tarafından verilen desteğin ardından çoğu kamu kurumu ve özel sektör firmaları personel alım ilanlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlamaya devam ediyorlar. 

Özel sektör firmaları, şirketlerinin ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere 3 farklı alanda Büro Memuru alımı yapacaklarını duyurdu. Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan Büro Memuru alım ilanları Genel Büro Memuru, Dış Ticaret ve İdari İşler pozisyonlarına yapılıyor.

Kadro Detayları

Söz konusu personel alımlarında yer alan kadro dağılımında en çok alım, 1346 alım ilanı yayımlanan Genel Büro Memuru pozisyonuna oluyor İdari İşler alanında yapılan alımlar için 7 ilan yayımlanırken Dış Ticaret için 2 ilan yayımlandı.

Söz konusu alımlar Türkiye İş Kurumu bünyesine yapılan alımlar olmayıp, özel sektör firmalarınca İşkur üzerinden yayımlanan ilanların derlemesidir.

İLANLARA BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye geneli onlarca şehirde yapılan Büro Memuru alım ilanlarına başvuru yapmak için bazı şartlar bulunuyor. Bu şartlar genellikle alım yapılacak kurum veya şirkete göre farklılık göstermekte olup biz sizlere genel olarak istenen başvuru şartlarını aktaracağız. 

Haberimizi altında yer alan bağlantı aracılığıyla İşkur üzerinden yayımlanan Büro memuru alım ilanlarına ulaşabilir ve kendinize uygun ilanların özel şartlarını görüntüleyebilirsiniz. 

Genel Şartlar

Türk vatandaşı olmak, İlanın yayımlandığı firmaya bağlı olarak farklılık gösteren eğitim seviyesinden mezun olmak, (Belirlenen bu kadro için çoğu firma lise mezunu şartı ararken bazı firmalar durumları ve yapıları itibariyle önlisans veya lisans mezunu şartı arayabiliyorlar), Bilgisayar ve Office programlarına hakim olmak, firmaların istediği yaş aralığında olmak, erkek adayların askerlik görevini yapmış olması, yapmış sayılması veya erteletmiş olması, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmaması olarak belirlenmiş. 

Bu şartların dışında bulunan özel şartlarda ise, ikamet, uzmanlık, belge, sertifika ve alım yapacak firmanın çalışma sistemleriyle alakalı koşullar yer almaktadır. 

İLANA BAŞVURU SÜRECİ

Yukarıda belirtilen kadrolara başvuru yapacak adaylar başvurularını internet üzerinden yapacaklardır. Söz konusu Büro Memuru alım ilanlarına başvuru yapmak için ise İşkur'un internet sitesine üye olmak gerekiyor. 

Gerekli bilgileri girip üye olan adaylar aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla ilanları görüntüleyebilir ve ilanlara başvuru yapabilir. 

Söz konusu ilanlara ulaşmak için; https://goo.gl/uQMuSX (Bu bağlantıyı kopyalayıp internet tarayıcınıza kopyalayın)

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Merve
Merve - 1 yıl Önce

Bu kadrolu memur mu aceba?

Hilal
Hilal - 1 yıl Önce

Hayir mervecim kadrolu degil iskur uzerinden calisiyorsn suan sanirsam iskur calismasi 8 ay mi 12 ay mi ne olmus . iskur uzerinden alim yapiyrlar calisma suren bittikten sonra isten cikariyorlar ama bazi sektorler calismani begenirse seni kendi bunyelerine alip normal ozel gibi calistiriyrlar . uzun lafin kisasi kadrolu degil

Adsız
Adsız - 1 yıl Önce

Trabzon iş kurda dahilmı

Aaa
Aaa - 1 yıl Önce

Diyarbakır da mı dahil

Engin
Engin - 1 yıl Önce

Ağrı'da varmı

Leyla
Leyla - 1 yıl Önce

Batmanda buna dahil mi dahil ise nasıl basvurabilirim

Nagihan
Nagihan - 1 yıl Önce

Erzurum da dahil mi

İlknur
İlknur - 1 yıl Önce

Bu kodarolu ne acaba ?