1373 Büro Memuru Alımı İçin İşkur Üzerinden İlan Yayımlandı (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarının arasından Büro Memuru alımı için yayımlanan ilanları siz okuyucularımız için derledik. Bu ilanlar tek bir kurum ya da firma tarafından yayımlanan personel alım ilanları olmayıp bu pozisyon için yayımlanan ilanların tamamının derlemesidir. İlana dair detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

1373 Büro Memuru Alımı İçin İşkur Üzerinden İlan Yayımlandı (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları İşkur üzerinden yayımladıkları ilanlar kadrolarında personel açığı bulunan birimlerinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyorlar. Bu bağlamda İşkur üzerinden yüz binden fazla memur personel ve işçi alım ilanı yer alıyor. 

Kamupersoneli.net olarak siz okuyucularımıza bu haberimizde Büro Memuru pozisyonu için yayımlanan ilanları derledik. İlanlara başvuru yapacak adaylardan talep edilen koşullar ve başvuru sürecine dair detaylar şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADRO DETAYLARI

İşkur üzerinden yayımlanan Büro Memuru alım ilanları 5 farklı branşta yapılacak ve toplamda 1373 personel istihdamı sağlanacak. 

Yayımlanan ilanda yer kadro detaylarına göre alım yapılacak personel sayısı şöyle, Büro Memuru (Dış Ticaret) pozisyonu için 3, Büro Memuru (Genel) pozisyonu için 1205, Büro Memuru (İdari İşler) pozisyonu için 14, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı pozisyonu için 149 ve Büro Yönetimi Elemanı pozisyonu için 2 personel alımı yapılacak. 

İŞKUR İLANLARINA BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında tüm adayların sahip olmaları gereken bazı koşullar bulunuyor. Bu genel koşulların dışında adayların ayrıca ilan metinlerinde yer alan pozisyonlara göre belirlenen özel koşulları da sağlamaları isteniyor. 

Bizler siz okuyucularımız söz konusu koşulları genel olarak aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanı yayımlayan kurumlar tarafından özel şartları karşılamak

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Büro Memuru pozisyonu için Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını İşkur üzerinden yapacaklar. 

Adaylar öncelikle İşkur'un internet sitesine kendilerine ait bilgileri girerek kayıt olacaklar. Kayıt olma işlemini tamamlayan adaylar İşkur İş İlanları Arama sayfasından Büro Memuru alım ilanlarına ulaşabilir

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 16:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
OKYANUS
OKYANUS - 1 yıl Önce

lisansa 70 puan barajı orta öğretimede ön lisansada aynı baraj puanı koyan zihniyetinizi şey yapayım

Ziraat teknikeri
Ziraat teknikeri - 1 yıl Önce

Lütfen sayın bakanımız Ahmet eşref fakıbaba ya sesimizi duyurun aylardır alım yapılacak diye bekliyoruz yapmacayaklarsa bari bi açıklama yapsınlar bi umut bekliyoruz yolumuza bakalım

Yaprak
Yaprak - 8 ay Önce

Lise çocuk gelişimi okudum

Yaprak
Yaprak - 8 ay Önce

Lise çocuk gelişimi okudum işe ihtiyacım War