1982 Yardımcı Hizmetler, Çağrı Merkezi ve Halka İlişkiler Alımı İçin İlan Yayımlandı

İŞKUR üzerinden lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri çok sayıda alım ilanı bulunuyor. Kamupersoneli.net olarak bu alım ilanlarını sizlere genel olarak aktarmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımıza adaylar tarafından ilgi gören bazı meslek gruplarına dair alım ilanlarını derledik.

1982 Yardımcı Hizmetler, Çağrı Merkezi ve Halka İlişkiler Alımı İçin İlan Yayımlandı

Kamu kurumları ile özel sektör firmaları, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile çeşitli kadrolarda personel alımı yapmaya devam ediyorlar. 

Bu alım ilanları arasında, Türkiye geneli çok sayıda şehirde bulunan kurum ve firmalara çeşitli kadrolarda personel alımı için ilanlar bulunuyor. Bizlerde sizlere adayların yakından takip ettiği 8 farklı kadro için yayımlanan ilanları derledik. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar arasında yer alan kadrolar ve alım yapılacak personel sayılarına ilişkin detayları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler) kadrosu için 15, Halkla İlişkiler Görevlisi kadrosu için 46, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosu için 1224, Çağrı Merkezi Elemanı kadrosu için 263, Çağrı Merkezi Takım Lideri kadrosu için 10, Çağrı Merkezi Yöneticisi kadrosu için 1, Müşteri Hizmetleri Görevlisi/Asistanı kadrosu için 198, Müşteri Temsilcisi kadrosu için ise 235 alım ilanı bulunuyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların her kurum yada firma tarafından yayımlanan ilanda yer alan başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. Bu başvuru koşulları kurumdan kuruma ve firmadan firmaya değişiyor. 

Buna göre adaylardan talep edilen bu başvuru koşullarını genel başlıkları ile aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az ilkokul mezunu olmak (bu koşul çoğu kurum ve firma tarafından farklı olarak belirlenir.), başvuru yapılacak firma tarafından belirlenen sürücü belgesine sahip olmak, askerliğini yapmış olmak veya tecilli olmak, firmalar tarafından belirtilen yaş aralığında bulunmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak. Bu şartların yanı sıra firmalar adaylardan eğitim şartı, sürücü belgesi şartı veya çalışma sistemi ile alakalı özel şartlar isteyebilirler. 

İLANLARA NASIL ULAŞILIR?

İlanlara başvuru yapmak isteyen adaylar öncelikle ilanların detaylarına ulaşmalılar. Kamupersoneli.net olarak sizlere aşağıda aktardığımız bağlantıya tıklayarak İşkur İş İlanları Arama sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu sayfayı açan adaylar hangi kadro için yayımlanan ilanları görmek istiyorlarsa Meslek yazan yere o kadronun adını yazıp ara butonuna basmalılar. Örneğin, Halkla İlişkiler Görevlisi alım ilanı için; meslek yazan kısma Halkla İlişkiler Görevlisi yazıp Ara butonuna bastığınız bu kadro için yayımlanan ilanlara ulaşırsınız. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 23:51
YORUM EKLE