2019 Ocak Ayı SYDV Personel Alım İlanı Yayımlandı! Aile Bakanlığı Personel Alıyor!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı olarak hizmet veren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını açıkladılar. Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımlanan ilanların başvuru süreci detaylarını paylaşıyoruz.

İşçi Alım İlanları 04.01.2019, 18:38
2019 Ocak Ayı SYDV Personel Alım İlanı Yayımlandı! Aile Bakanlığı Personel Alıyor!

Devlete bağlı kurumlar yayımladıkları ilanlar ile kadrolarında personel açığı bulunan birimlerine alımlar yapıyorlar.

Söz konusu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na birimler tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını derledik. İşte detaylar

ALIM YAPACAK AİLE BAKANLIĞI KURUMLARI

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) belirli dönemlerde personel alım ilanları yayımlıyorlar.

Çanakkale Biga SYDV tarafından yayımlanan ilanın detaylarını derledik.

Diğer yandan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından İŞKUR aracılığıyla "İl müdürlüklerinde" görevlendirmek üzere personel alım ilanı yayımlandı.

İLANLAR İÇİN;

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları ile bakanlığa bağlı İl Müdürlüklerinde görevlendirmek üzere yayımlanan ilanlara adaylar farklı yollardan başvuruda bulunabilecekler.

Öncelikle İŞKUR üzerinden yayımlanan işçi alım ilanına başvurular kurum aracılığıyla elektronik yada İŞKUR Müdürlükleri aracılığıyla yapılacak.

SYDV'ler tarafından yayımlanan alım ilanlarına başvurular ise öncelikle ilanlara ulaşacaklar.

SYDV ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar öncelikle ilanın yayımlandığı SYDV'nin bulunduğu ilçenin internet sitesini ziyaret etmeli. Adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilanlara dair detaylara ulaşabilirler.

Yorumlar (8)
Gozde 12 ay önce
Iktisatcilara kadro acın
Uckun 12 ay önce
Peki birşey sorabilir miyim? Bu sydv ler Türkiyenin kanayan yarası işletme iktisat bölümünden neden alım yapmaz? Oysa ibf nin alındığı bir çok alana alakasız çok bölümden giriş yapılırken ibf liler neden başarabilecekleri tamda sydv alanlarına neden alınmaz?
Sosyal hizmet uzmanı 12 ay önce
Sydv sosyal inceleme yapıyorsa bu alanda eğitim almış bireyler tercih edilmeli ancak büro personeli alıyorsa iktisadi bölümler tercih edilebilir.
Hasan guneş 12 ay önce
Sosyal hizmet uzmanı nezaman alinacak
Ayten 12 ay önce
Sosyal hizmetler onlisan bölümünden alım yapılacak mı yapılmayacaksa neden bu bölümün onlisansi var boşuna mi okuduk en fazla alım yapılması gereken bakanlıklardan biri bence önce insan
BAHAR 12 ay önce
sosyal çalişmaci alimlari yapilsin artik.
Çiçek küley 12 ay önce
Öğretmenlik mezunuyum yaşlandım hala atamam olmadı sdyv de bari kpss şartı aramayın
Üniversite mezunu olması yetmeli bilmıyormuyuz biz afiş işleri nasıl olur pc nasıl çalışır veya veri nasıl girilir abartmayın artık şu eğitim konusunu yeter yani işe girmek istiyorum o kadar da mevcut hükümeti destekledim bana hiç bir iyilikte bulunmadı
Sengü aykutlu 12 ay önce
Özel güvenlik belgem var 42 yaşındayım bana göre iş verin giresun