269 Hasta Danışmanı, Hasta Kayıt Kabul Personeli ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı İçin İlan Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden çok sayıda işçi ve personel alım ilanı yayımlanıyor. Bu haberimizde siz okuyucularımıza İşkur'un internet sitesi üzerinden yayımlanan Hasta Danışmanı, Hasta Kayıt Kabul Personeli ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alım ilanlarını derledik.

İşçi Alım İlanları 17.06.2018, 14:01 12.02.2019, 19:53
269 Hasta Danışmanı, Hasta Kayıt Kabul Personeli ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı İçin İlan Yayımlandı

Özel sektör firmaları ve kamu kurumları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapıyorlar. 

Kamupersoneli.net olarak İşkur üzerinden yayımlanan bu alım ilanlarını siz okuyucularımıza belirli aralıklarla aktarıyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımıza farklı şehirlerde bulunan hastane ve sağlık kurumlarında görevlendirilmek üzere alımı yapılacağı ilan edilen Hasta Danışmanı, Hasta Kayıt Kabul Personeli ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alım ilanlarını derledik. 

Söz konusu ilanlara dair detaylar şu şekilde,

İŞKUR ÜZERİNDEN YAYIMLANAN ALIM İLANLARI

İşkur'un internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlar arasında bulunan Hasta Danışmanı, Hasta Kayıt Kabul Personeli ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alım ilanlarına dair kadro detayları şu şekilde,

Yayımlanan ilanlara göre sağlık kurumları 186 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı yapacaklarını duyurdular. Sağlık kurumları ayrıca 45 Hasta Danışmanı alım ilanı yayımlarken 38 de Hasta Kayıt Kabul Personeli alımı için ilan yayımladılar. 

İLANLARA BAŞVURU KOŞULLARI

Haberimizin içeriğinde belirttiğimiz gibi İşkur üzerinden yayımlanan ilanların büyük bir kısmı özel sektör firmalarınca gerçekleştiriliyor. Söz konusu bu ilanlara başvuru yapmak isteyen adaylar bu firmalar tarafından belirlenen özel koşulların hepsini sağlamaları gerekiyor. 

Kamupersoneli.net olarak sizlere bu koşulları genel hatları itibariyle aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. 

Adaylardan yukarıda yer alan şartların dışında alım yapılacak pozisyon gerekliliklerine göre bazı özel şartlarda talep edilebilir. Adayların ayrıca güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçlarının olumlu olması talep ediliyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İşkur üzerinden yayımlanan Hasta Danışmanı, Hasta Kayıt Kabul Personeli ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar, ilanların hangi şehirlerde bulunan sağlık kurumları tarafından yayımlandıklarına ulaşabilmeleri için İŞKUR’un internet sitesine üye olmaları gerekiyor. Üyelik işlemlerini tamamlayan adaylar aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak İşkur İş İlanları sayfasına ulaşabilir ve açılan sayfa aracılığıyla başvuru yapmak istedikleri pozisyonlar için yayımlanan ilanları görüntüleyebilirler. Örneğin: Meslek yazan kısma Hasta Danışmanı yazıp Ara butonuna basarsanız bu pozisyon için yayımlanan ilanlara ulaşırsınız)

Yorumlar (1)
Birgül 1 yıl önce
Hasta bakım ve hasta kabul sertifika var