350 TYP Personeli Alımı Başvuruları Sona Eriyor! 13 Kasım 2018

Toplum Yararıma Programlar (TYP) kapsamında yayımlanan 350 personel alım ilanı için başvurular sona eriyor. Söz konusu 13 Kasım 2018 tarihinde mesai bitimine kadar başvuruların alınacağı ifade edildi. İşte detaylar.

350 TYP Personeli Alımı Başvuruları Sona Eriyor! 13 Kasım 2018

Toplum Yararıma Programlar (TYP) kapsamında ilanlar yayımlanırken söz konusu 13 Kasım 2018 tarihinde mesai saatine kadar başvuruları alınacak olan ilanları derledik.

13 Kasım 2018 tarihinde başvuruları sona erecek olan ilan detayları sitemizde.

ALIM YAPILACAK OLAN KURUM VE KURULUŞLAR

"Cumhuriyet başsavcılığı, Adana valiliği, Gençlik ve spor bakanlığı, Tarım ve orman bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Aile Bakanlığı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı" olarak açıklandı.

İLAN BAŞVURU SÜRECİ

Adayların alt kısıımda bulunan başvuru tarihi olarak 2 Kasım 2018 seçmesi gerekiyor ve başvuru bitiş tarihi ise 13 Kasım 2018 olarak işaretlemeleri gerekiyor.

Daha sonra ise üst kısımda bulunan "Ara" tuşuna basılacak ve ilanlar sıralanacak.

GENEL ŞARTLAR

TYP kapsamında personel alımı için başvuru yapacak olan vatandaşların bazı şartları taşımaları gerekmektedir.

Bu bağlamda vatandaşların öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekiyor. Bunun yanı sıra vatandaşların 18 yaşı doldurmuş veya daha büyük olmaları gerekirken emekli, malul, dul ve yetim aylığı almıyor olmamaları, öğrenci olmamaları gerekmektedir.

Ayrıca açıköğretim öğrencisi olan vatandaşların başvuru yapfabilecekleri de belirtildi.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE