460 Vardiya Amiri, Yönetici Asistanı ve Sekreter Alımı Yapılacağı İlan Edildi

İŞKUR üzerinden çok sayıda özel sektör firması yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Bu kapsamda yayımlanan alım ilanları arasında yer alan 3 farklı kadroda ki ilanları haberimizde derledik. Detaylar haberimizde...

İşçi Alım İlanları 25.09.2018, 00:26 19.01.2019, 00:01
460 Vardiya Amiri, Yönetici Asistanı ve Sekreter Alımı Yapılacağı İlan Edildi

Türkiye İş Kurumu işveren ile işçi arasında köprü olmaya devam ediyor. 

İŞKUR üzerinden çok sayıda özel sektör firması ve kamu kurumu yayımladıkları ilanlar ile personel alımları yapıyorlar. Bu alım ilanları arasında yer alan 3 farklı kadro için yayımlanan ilanları sizinle buluşturuyoruz. İşte detaylar,

ALIM YAPILACAK KADROLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan alım ilanları arasında yer alan ve lise, önlisans ile lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri kadrolara dair detayları sizinle paylaşıyoruz. İŞKUR aracılığıyla kamu kurumları ve özel sektör firmaları Vardiya Amiri kadrosu için 15 Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı kadrosu için 120, Sekreter kadrosu için 325 alım ilanı yayımladılar. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda yer alan 3 farklı kadro için başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan şartları sağlamaları gerekiyor. İlanlar için istenilen bu başvuru koşulları alım yapacak kurum ya da firma ile alım yapılacak pozisyona göre değişiyor. 

Türk vatandaşı olmak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az ilkokul mezunu olmak (bu koşul çoğu kurum ve firma tarafından farklı olarak belirlenir.), başvuru yapılacak firma tarafından belirlenen sürücü belgesine sahip olmak, askerliğini yapmış olmak veya tecilli olmak, firmalar tarafından belirtilen yaş aralığında bulunmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak. Bu şartların yanı sıra firmalar adaylardan eğitim şartı, sürücü belgesi şartı veya çalışma sistemi ile alakalı özel şartlar isteyebilirler. 

Yorumlar (0)