6 Bin 603 Veznedar, Büro Memuru ve İşçisi ile Destek Memuru Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR üzerinden yayımlanan alım ilanlarında çok sayıda kadroda onlarca personel alımı yapılıyor. Farklı kadrolara yapılan bu alım ilanlarının tamamını siz okuyucularımız için derledik. Söz konusu alım ilanlarına dair bilinmesi gereken tüm ayrıntıları haberimizde paylaşıyoruz.

İşçi Alım İlanları 03.10.2018, 19:03 18.01.2019, 23:10
6 Bin 603 Veznedar, Büro Memuru ve İşçisi ile Destek Memuru Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan çok sayıda kadroya dair alım ilanını siz okuyucularımız için derledik. 

Söz konusu alım ilanlarında yer alan kadrolar, alım yapacak kurumlar, alım yapılacak pozisyonlar için belirlenen başvuru koşulları ve ilanlara başvuru sürecine dair ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

İŞKUR ÜZERİNDEN YAYIMLANAN PERSONEL ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden özel sektör firmaları ve kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanları farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylara iş imkanı sunuyor. 

Bu alım ilanlarına göre alımlar ve alım yapılacak kadro detayları şu şekilde,

Halen başvuru süreci devam eden ilanlara arasında, 4465 Büro Memuru, Büro İşçisi, Şoför ve Güvenlik Görevlisi alım ilanları, 1033 Çağrı Merkezi Personeli alım ilanları, 5 farklı kadro için Ofis Personeli alım ilanları, 336 Veznedar, Destek Memuru (Yardımcı Personel) Sekreter alım ilanları bulunuyor. 

İŞKUR İŞ İLANLARINA BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan 6 bin 603 personel alım ilanına başvuru koşulları her ilan için değişiyor. Kurum ve firmalara göre belirlenen bu koşulları ana başlıkları ile sizlere aktarıyoruz. 

İlanlara başvuruda bulunacak adayların ise ilan metinlerinde yer alan başvuru koşullarını ayrıntılı bir şekilde incelemeleri gerekiyor. 

Türk vatandaşı olmak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az ilkokul mezunu olmak (bu koşul çoğu kurum ve firma tarafından farklı olarak belirlenir.), başvuru yapılacak firma tarafından belirlenen sürücü belgesine sahip olmak, askerliğini yapmış olmak veya tecilli olmak, firmalar tarafından belirtilen yaş aralığında bulunmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak. Bu şartların yanı sıra firmalar adaylardan eğitim şartı, sürücü belgesi şartı veya çalışma sistemi ile alakalı özel şartlar isteyebilirler. 

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlara başvurular ya İŞKUR aracılığıyla yapılır ya da ilan metninde yer alan evraklar ile birlikte ilanı yayımlayan kuruma şahsen yapılır. Kadro detayları ve diğer ayrıntılar için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz. 

Yorumlar (7)
Tulay Erdemli 13 ay önce
Kendime uygun bir is ariyorum
Mesut 13 ay önce
İş arıyorum
Ali doğu 13 ay önce
Şoförlük işi arıyorum e sınıfı eğliyetim var
nursen 13 ay önce
Is ariyorum
Bekir Önder 13 ay önce
İş arıyorum
Hanife sag 13 ay önce
Îs ariyorum
Serdar 13 ay önce
İş arıyorum