60 KPSS Puanıyla Nato Pol Tesislerine Personel Alımı Yapılıyor (En Az Lise Mezunu)

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını ilan etmişti. Söz konusu personel alım ilanına başvuru süreci devam ediyor. İlana dair detayları siz okuyucularımıza aktarıyoruz.

İşçi Alım İlanları 31.01.2018, 19:03 09.02.2019, 05:16
60 KPSS Puanıyla Nato Pol Tesislerine Personel Alımı Yapılıyor (En Az Lise Mezunu)

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı persone alımı için Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla bir ilan yayımlamıştı. 

En az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanında yer alan kadrolar, ilana başvuru şartları ve diğer detayları siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

EN AZ LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI YAPILACAK

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı'nın ilgili birimlerinde görevlendirilmek üzere alım yapılacağı açıklanan personel alım ilanında en az lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği pozisyonlar yer alıyor. 

İlana göre kurum bünyesine alım yapılacak personeller 3 farklı kadroda istihdam edilecek. Şoför, kalifiye işçi ve teknisyen kadrolarına yapılacak alımlarda 42 personel alımı yapılacak. 

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sayfasında yer alan duyurular bölümde adaylara duyurulan ilan metnine göre, Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı personel alım ilanına başvurular 2 Şubat tarihine kadar devam edecek. 

İlana başvurular ise Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Yayımlanan ilana başvuru yapacak adaylar, kurum tarafından belirtilen başvuru koşullarına haiz olmaları istniyor. Başvuru koşulları arasında şu maddeler yer alıyor.

2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP93 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Tehlikeli ve çok tehlikeli işler yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı işlerde çalışmasında engeli bulunmamak. İlan metninde yer alan kadrolarda belirtilen unvanlara göre açıklanan eğitim seviyesinden mezun olmak. 

Yorumlar (0)