69 İdari İşler Memuru Alımı Yapılıyor (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)

Türkiye İş Kurumu üzerinden özel sektör firmalarınca çok sayıda personel alım ilanı yayımlanıyor. Yayımlanan bu ilanlar arasında İdari İşler Memuru pozisyonu için de ilanlar bulunuyor. Bu haberimizde siz okuyucularımıza bu pozisyon için yayımlanan ilanları derledik.

İşçi Alım İlanları 11.09.2018, 23:04 30.01.2019, 20:25
69 İdari İşler Memuru Alımı Yapılıyor (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)

İŞKUR İş İlanları Sayfası üzerinden çok sayıda şehirde personel alım ilanları yayımlanıyor. 

Bu alım ilanları arasında lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar bulunuyor. Bu kadrolardan bir tanesi ise İdari İşler Memuru. Söz konusu kadroya dair detayları sizler için derledik. 

KADROYA DAİR DETAYLAR

Türkiye İş Kurumu'nun internet sayfası üzerinden yayımlanan bu alım ilanlarının büyük bir kısmı özel sektör firmaları tarafından yayımlanıyor. Halen yayımlanmış ve başvuru süreci devam eden 69 alım ilanı bulunuyor. Bu kadro için yayımlanan ilanlara ise en az lise mezunu adaylar başvuru yapabiliyorlar. 

İlanlara göre alım yapılacak şehirler arasında, ''İstanbul, İzmir, Denizli, Kocaeli'' için yayımlanmış ilanlar mevcut. Ancak iki farklı firma yayımladıkları ilanlarında ülke geneli alım yapacaklarını duyurdular. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan İdari İşler Memuru pozisyonuna başvuru yapacak adaylar için talep edilen genel başvuru koşullarını aşağıda aktardık. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Haberimizin başında ve içeriğinde belirttiğimiz gibi alım ilanları İŞKUR üzerinden yayımlanan duyurular ile adaylara duyuruluyor. Bu alımlara başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla ilanlara ulaşabilir ve detaylarını görüntüleyebilir. Bu kapsamda bazı firmalar İŞKUR üzerinden başvuru kabul ederken bazı firmalar şahsen başvuru yöntemini tercih ediyor. 

Yorumlar (0)