Almanya İşçi Alımı Başvuru Formu Yayımlandı! Almanya'ya 3 Bin Euro Maaşla İşçi, Mühendis, Hemşire, Hasta Bakıcı, Kamyon ve Tır Şoförü Alımı Yapılıyor!

Almanya'ya 3 bin euro maaş imkanıyla Türk işçi alımı için iş başvuru formu yayımlandı. İşçi alımı başvuru formu OBM Türkiye resmi internet sitesi üzerinden yayımlandı. 3 bin euro maaşla Almanya'da çalışmak isteyenlerin başvuruları alınmaya başladı. Ayrıca Almanya'ya 3 bin euro maaşla personel alımı yapılacak kadrolar ise işçi, mühendis, hemşire, hasta bakıcı, kamyon ve tır şoförü olarak açıklandı. Peki başvuru formunda neler var? İşte OBM Türkiye tarafından yayımlanan Almanya işçi alımı başvuru formu...

İşçi Alım İlanları 06.08.2019, 16:17
Almanya İşçi Alımı Başvuru Formu Yayımlandı! Almanya'ya 3 Bin Euro Maaşla İşçi, Mühendis, Hemşire, Hasta Bakıcı, Kamyon ve Tır Şoförü Alımı Yapılıyor!

Almanya'ya istihdam edilmek üzere Türkiye'den binlerce işçi alımı yapılacağı açıklanmış ve başvurular alındıktan sonra başvuru ekranına erişim sonlandırılmıştı.

Ancak 3 bin euro maaşla işçi alımı başvuru formu yeniden yayımlandı. Almanya'ya 3 bin euro maaş imkanıyla işçi alımı için yayımlanan başvuru formu OBM Türkiye web adresi; "https://www.obm-turkiye.com" üzerinden erişime açıldı.

3 BİN EURO MAAŞLA TÜRK İŞÇİ ALIMI YAPILACAKTIR

Almanya'da istihdam edilecek Türk işçilerin barınma ihtiyaçlarının yanı sıra, giyecek, ulaşım, yiyecek ve diğer tüm masrafları OBM Türkiye tarafından karşılanacaktır. 3 Bin euro maaş imkanıyla Türk işçi alımına başvuru yapacaklar başvuru formlarını araştırmaya başladı.

ALMANYA İŞÇİ ALIMI KADROLARI NELERDİR?

OBM Türkiye web adresi üzerinden yayımlanan duyuruda 3 bin euro maaş imkanıyla "işçi, mühendis, hemşire, hasta bakıcı, kamyon ve tır şoförü" alımı için başvuru formunun yayımlandığı ifade edildi.

OBM Türkiye resmi internet sitesinde yer alan duyuruda ise;

"OBM Türkiye'ye başvuruda bulunanların dikkatine! Değerlendirilen başvuru sürecinin tamamlanabilmesi için başvuru sahiplerinin belgelerinin Almanya’da geçerli olacak şekilde hazırlanması, toplanması, tercüme edilmesi, OBM Türkiye, OBM Almanya ve ilgilisine gönderilmek üzere, üçer suret hazırlanması ve belge asılları ile birlikte ilgilisine bir suret, OBM Türkiye’ye bir suret, OBM Almanya’ya bir suret olacak şekilde gönderilmesi konusunda BFBER AŞ işbirliğiyle Almanya'da akredite olan Antalya Tercüme AŞ tek yetkili şirkettir. Bilgilendirme (SMS - E-posta) mesajı gönderilecektir." ifadeleirne yer verildi.

ALMANYA İŞÇİ ALIMI BAŞVURU FORMU NASIL DOLDURULUR?

OBM şirketi Almanya'ya Türk işçi alımı başvurularını almaya başladı... OBM Türkiye tarafından yayımlanan başvuru formunda istenen bilgiler şu şekildedir;

E-posta adresi
İsminiz Soyisim
Uyruk
Cinsiyet
Yaş Aralığı
Cep Telefonu Numarası
E posta adresi
Yaşanılan şehir
Mezuniyet Durumu
Ehliyetiniz varsa (hangisi?)
Shengen vizesi (var, yok)
Shengen vizenizin geçerlilik süresi
Almanca (var, yok)
Almanca dil seviyesi
Uzmanlık alanları (kişiye göre)
Uzmanlık alanı olanların tecrübesi (yıllık bazda)
Mesleğinize ek geçerliliği olan belge, sertifika

BAŞVURU FORMLARI

OBM Türkiye tarafından yayımlanan başvuru formları şu şekildedir;

İşçi Başvuru Formu TIKLAYINIZ

Mühendislik Başvuru Formu TIKLAYINIZ

Hemşire - Hasta Bakıcı Başvuru Formu TIKLAYINIZ

Kamyon ve Tır Şöförlüğü Başvuru Formu TIKLAYINIZ

Yorumlar (24)
Ali 67 gladbeck 3 ay önce
Ben almanya da yasiyorum tir soforu 1800 nette.aliyor turk.egliyeti burda 6 ay gecerli..hasta bakici awo 1100 aliyor..tam gun is yok onlarda 120 saat.aylik 2020de basliyor bu kanun..para kaptirmyin...konsolos uga sorun once
Cemil Belediye ağır vasıtalı şöför 3 ay önce
Kamyon şoförü olarak gitmek istiyorum antalya
Selçuk 3 ay önce
Ücret talep ediyoruz dediler 1500 TL tercümanlık ücreti talep edildi
Yakup 3 ay önce
Sakin bulamayin dolandirici bunlar
Ali 67 gladbeck 3 ay önce
Kanun 2020 de..once turkiyede egitiilecekler sinavla belgesinolan bunlar tercume parasi pesinde alman konsoloslugundn bilgi alin...
fatma 2 ay önce
sahtekarlar ya tercumanlık ücreti istiyorlar türkiyede 200 000 bin kişinin duyguları var terbiyesiz insanlar
Ahmet 3 ay önce
Kebap döner pide lahmacun etli ekmekler &ekmek çıraklık kalfalik ustalık belgelerim var
Mehmetsami 2 ay önce
Dolandırıcılar, bizdende tercümanlık parasi 1180 tl istediler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın