Astsubay Orduevi Müdürlüğü 60 KPSS Puanıyla İşçi Alıyor (En Az Lise Mezunu)

Astsubay Orduevi Müdürlüğü, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladığı ilanlar ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere işçi alımı yapılacağını duyurdu. En az lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği işçi alım ilanında yer alan kadrolar, adaylarda başvuru şartları ve söz konusu ilana ilişkin tüm detayları haberimizde siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Astsubay Orduevi Müdürlüğü 60 KPSS Puanıyla İşçi Alıyor (En Az Lise Mezunu)

Kamu kurumları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere işçi ve personel alımı yapmaya devam ediyorlar. 

Astsubay Orduevi Müdürlüğü'de İşkur üzerinden yayımladığı bir ilan ile 4 farklı pozisyonda işçi alımı yapacağını ve işe alınan personellerin Eskişehir'de bulunan birimlerde görevlendirileceğini duyurdu. 

Kamu Personeli Seçme Sınavı'ndan en az 60 alan adayların başvuruda bulunabileceği personel alım ilanının detayları şu şekilde, 

ASTSUBAY ORDUEVİ İŞÇİ ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu'nun internet sayfası üzerinden yayımlanan işçi alım ilanına göre, Astsubay Orduevi Müdürlüğü 4 farklı kadrodan personel alımı gerçekleştirecek. En az lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği işçi alım ilanında ise 5 kişinin kurum bünyesine istihdam edileceği açıklandı. 

Söz konusu ilana göre alım yapılacağı açıklanan pozisyonlar arasında, Aşçı, Pide Ustası, Bulaşıkçı (Stevard), Temizlik Görevlisi kadroları yer alıyor. 

İLANA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Astsubay Orduevi Müdürlüğü personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar, kurum tarafından açıklanan başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. 

İlana başvuru koşulları arasında aşağıda yer alan şartlar yer alıyor.

Başvuru yapacak adayların lise ve dengi okul düzeyinde alım yapılacak unvana göre belirlenen bölümlerden mezun olmaları isteniyor. Ayrıca adayların kadrolara göre belirlenen tecrübe şartını sağlamaları talep ediliyor.

Yukarıda belirtilen şartlara ek olarak ise adayların, 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 puan türünden en az 60 olması, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmaması, kamu haklarından mahrum olmaması ve ilanda yer alan özel koşulları taşımaları isteniyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Astsubay Orduevi Müdürlüğü işçi alım ilanına başvuru süreci devam etmekte olup ilana son başvuru tarihi 12 Şubat olarak açıklanmıştır. 

İlana başvuruda bulunacak adaylar, başvurularını İşkur'un internet sitesi üzerinden veya İşkur müdürlükleri aracılığıyla yapabileceklerdir. İlana internet üzerinden başvuru yapacak adaylar, İşkur'un internet sayfasına üye olduktan sonra aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla ilana ulaşabilirler. 

İlana başvuru için; https://goo.gl/BjygzJ (Açılan sayfada işyeri unvanı yazan bölüme 'Astsubay Orduevi Müdürlüğü' yazarak ilana ulaşabilirsiniz )

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE