Bandırma Manyas Sulama Birliği En Az İlkokul Mezunu İşçi Alıyor

Bandırma Manyas Sulama Birliği, İşkur aracılığıyla bir ilan yayımlayarak işçi alımı yapacağını duyurdu. İşçi alım ilanının tüm detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

İşçi Alım İlanları 10.02.2017, 11:47 03.02.2019, 15:28
Bandırma Manyas Sulama Birliği En Az İlkokul Mezunu İşçi Alıyor

Manyas Sulama Birliği, İşkur aracılığıyla bir ilan yayımlayarak talep edilen şartlara durumu uyan adaylar arasından işçi alımı yapacağını duyurdu. İlanda talep edilen şartlara durumu uyan adayların başvuruları İşkur üzerinden alınacak. 

Alınacak İşçi:

* Beden İşçisi (7)

Genel Şartlar:

* Manyas Sulama Birliği işçi alım ilanına başvuracak adayların; en az ilkokul mezunu olmak, kurstan tecrübeli olmak, daimi/tam süreli çalışmayı kabul etmek, 'tehlikeli ve çk tehlikeli işlerde çalışabilir' belgesi ve su pompaları montaj ve bakım onarım belgesine sahip olmak şartlarını taşımaları isteniyor.

Genel Açıklamalar:

* Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

* Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınma işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

* Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, sertifika, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını dair belgelerini 28 Şubat 2017 tarihi saat 17:00 kadar Manyas Sulama Birliği Başkanlığına ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Başvuru Süreci:

* Bandırma Manyas Sulama Birliği işçi alım ilanı başvuruları 10 Şubat- 20 Şubat 2017 tarihleri arasında İl Müdürlüğünden veya kayıt olmak suretiyle İşkur resmi sitesi üzerinden yapılacak. 

Yorumlar (0)