Bartın İl Özel İdaresi Geçici İşçi Alım İlanı Yayımlandı

Bartın İl Özel İdaresi tarafından Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda geçici işçi alımı yapılacağı ifade edildi. Detaylar haberimizde...

İşçi Alım İlanları 08.10.2018, 16:42 18.01.2019, 22:00
Bartın İl Özel İdaresi Geçici İşçi Alım İlanı Yayımlandı

Bartın İl Özel İdaresi tarafından Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilanda geçici işçi alımı yapılacağı ifade edildi. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Söz konusu ilanda Bartın İl Özel İdaresinin 2 Elektrik-Elektronik Mühendisi, 1 Mekatronik Mühendisi ve 1 Asfalt Plenti Operatörü" kadrolarında personel alımı yapacağı ifade edildi.

Bartın İl Özel İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana başvurular 17 Ekim'de sona erecektir. İlana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını  ilanın yayımlandığı adresteki İŞKUR İl Müdürlüğüne başvuru yapacaklardır. Ayrıca adayların Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden başvuru yapabileceği de vurgulandı. Ancak bunun için adayların İŞKUR'a kayıtlı olmaları veya online olarak kayıt olmaları gerekmektedir. 

İLANIN DETAYLARI

İlana başvuru yapacak olan adaylarda Bartın İl Özel İdaresi tarafından bazı şartlar aranmaktadır. Buna göre adayların başvurularda gerçeğe aykırı beyanda bulunması başvuru sürecinin iptaline neden olacaktır. Ayrıca adayların 2016 KPSS'den az 60 puan almış olmaları gerekiyor. Kamu kurum ve kuruluşlarının İlçe, İl veya Bölge düzeyinde yayımlanan geçici işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. Ayrıca "Asfalt Plenti Operatörü" kadrosuna başvuru yapacak olan adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır.

Yorumlar (0)