Belediye Birimlerine İtfaiye Şoförü, İdari Hizmet Personeli, Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor

5 farklı şehirde yer alan belediye başkanlığı veya belediyelere bağlı birimlere çok sayıda personel alımı için ilan yayımlandı. Söz konusu alım ilanları için yayımlanan ilan metinlerini ve ilanlara ilişkin detayları sizlerle paylaşıyoruz.

İşçi Alım İlanları 13.09.2018, 23:35 30.01.2019, 20:17
Belediye Birimlerine İtfaiye Şoförü, İdari Hizmet Personeli, Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor

Kamu kurumları tarafından farklı platformlar üzerinden yayımlanan kamu personeli alım ilanlarını siz okuyucularımızla buluşturmaya devam ediyoruz. 

Kamupersoneli.net ailesi olarak bu haberimizde siz okuyucularımıza 5 farklı belediye başkanlığı tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanlarını derledik. KPSS şartı olmadan yapılan bu alımlara dair detaylar şu şekilde,

KURUM VE KADRO DETAYLARI

Manisa Ticaret Odası yayımladığı bir ilan ile en az lise mezunu İdari Hizmetler Personeli alımı yapacağını duyurdu. Kırklareli Lüleburgaz Belediyesi ise yayımladığı ilanında İtfaiye Aracı Şoförü alımı yapacağını bildirdi. Bu kadro için talep edilen eğitim düzeyi ise en az lise mezunu olmak. İstanbul Sarıyer Belediyesi bağlı birimlerde görevlendirmek üzere Bilgisayar Bakım Onarım Personeli, Yazılımcı, Bilgi İşlem Destek Sorumlusu, Bilgisayar Ağı Yöneticisi alımı yapılacak. Kadrolara göre eğitim şartı değişiyor. 

İstanbul Kartal Belediyesine bağlı birimlere ise Yardımcı Öğretmen, Makine Mühendisi, İletişim Bürosu Personeli, Tefrişat Destek Personeli, Halkla İlişkiler Destek Personeli ve Mali Hizmetler Destek Personeli alımı yapılacağı açıklandı. İstanbul Eyüpsultan Belediyesi yayımladığı ilanında ise ilgili üniversite bölümlerinden mezun adaylar arasından Maliyet Muhasebesi ve Raporlama Sorumlusu alımı yapacağını açıkladı. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Sizlere kadro detaylarını aktardığımız personel alım ilanlarını yayımlayan kurumlar ilan metinlerinde adaylardan talep edilen başvuru koşullarını da bildirdiler. Bu kapsmda kurumlar başta eğitim olmak üzere çok sayıda alanda adaylardan koşullar talep ettiler. Bu koşullara haberimizin altında yer alan ilan metinleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Kamupersoneli.net ailesi olarak sizlere bizlerde bu koşulları genel başlıklarıyla aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

Yorumlar (2)
ahhh ah 1 yıl önce
burda ilana çıktıysa 1 ay önceden pozisyonları doldurmuşlardır torpille :)
işsiz 1 yıl önce
nasıl başvurulacağına dair hiçbir şey anlamadım