BOTAŞ 94 işçi alımı kapsamında çok önemli duyuru yayınladı

Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) resmi internet sitesinde 2 Şubat 2017 tarihinde yayınladığı duyuruyla çok önemli bir uyarıda bulundu.

İşçi Alım İlanları 02.02.2017, 18:25 03.02.2019, 14:07
BOTAŞ 94 işçi alımı kapsamında çok önemli duyuru yayınladı

Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) İŞKUR aracılığıyla 94 işçi alımı yapacağını duyurmuş ve başvurular 9-19 Ocak 2017 tarihleri arasında alınmıştı. BOTAŞ resmi internet sitesi üzerinden bugün yayınladığı duyuruyla başvuru yapan adayları uyardı. BOTAŞ, ilanlarıyla ilgili olarak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması yapılacak olmasıyla ilgili olarak duyuru yayınlandı.

İŞTE BOTAŞ TARAFINDAN YAYINLANAN O DUYURU;

"Türkiye İş Kurumunun internet sitesinde, 09 OCAK-18 OCAK 2017 tarihleri arasında yayımlanan işgücü taleplerimize yapmış olduğunuz müracaatınız neticesinde isminiz kuruluşumuza bildirilmiştir. Sınav öncesi hakkınızda Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması yaptırılacak olup, e-devlet üzerinden resmi kuruma verilmek üzere alınacak barkotlu adli sicil belgesi ile ekte yer alan "Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması" formunu (Bilgisayar ortamında doldurarak, tek sayfaya sığacak ve 3 nüsha asıl imzalı/tarihli olacak şekilde düzenleyerek, üzerine son 6 ay içerisinde çekilmiş bir fotoğraf yapıştırmak suretiyle) 10.02.2017 tarihine kadar aşağıda belirtilen adrese elden veya hızlı kargo ile göndermeniz gerekmektedir.Bilgi ve gereğini rica ederiz. NOT: "Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması" formları hiç bir makama onaylatılmadan doğrudan tarafımıza gönderilecektir."

30.01.2017 TARİHLİ DUYURUMUZ İLE KENDİLERİNDEN EVRAK TALEP EDİLEN PERSONEL ADAYLARININ İLAN METNİNDE BELİRTİLEN ŞARTLARI TAŞIYIP TAŞIMADIKLARININ TESPİTİNDEN SONRA, DURUMU İLAN ŞARTLARINA UYANLARA GÜVENLİK SORUŞTURMASI İÇİN AYRICA BİLDİRİM YAPILACAKTIR."

Yorumlar (0)