Bursa Nilüfer Sulama Birliği İşkur Aracılığıyla İşçi Alımı Yapıyor

Bursa Nilüfer Sulama Birliği, İşkur aracılığıyla bir ilan yayımlayarak işçi alımı yapacağını duyurdu. İlan detayları haberimizde...

İşçi Alım İlanları 03.10.2017, 10:00
Bursa Nilüfer Sulama Birliği İşkur Aracılığıyla İşçi Alımı Yapıyor

Bursa Nilüfer Sulama Birliği, İşkur resmi sitesinde bir ilan yayımlayarak talep edilen şartlara durumu uyan adaylar arasından Muhasebe Meslek Elemanı pozisyonunda işçi alımı yapacağını duyurdu. İlana göre;

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

İlgili ön lisans programlarından mezun olmak, KPSSP-93 puan türünden en az 60 almış olmak, geçici/tam süreli çalışmayı kabul etmek, iyi derecede bilgisayar kullanabilmek, muhasebe programlarına hakim olmak, muhtasar beyannamesi düzenleyebilecek olmak.

İŞÇİ ALIM İLANINA BAŞVURACAK ADAYLAR DİKKAT !

Talep sonucu nihai listeye(2016 KPSS P93 puan türüne göre) giren adaylar sözlü sınav-mülakata alınacaktır.Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar,eğitim durumu,tecrübe,öncelik durumu,vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır.Bu durumlarını belgeleyemeyenler, yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılacaktır.

Önceliklilerden müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.Kamu kurum ve kuruluşlarının işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

BAŞVURULARIN ALINMASI SÜRECİ

Bursa Nilüfer Sulama Birliği işçi alım ilanı başvuruları 3 Ekim- 12 Ekim 2017 tarihleri arasında İşkur aracılığıyla yapılacak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)