Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Çaykur) En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapıyor

İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden ilan yayımlayan Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Çaykur) personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilanlarda ise adayların en az ilkokul mezunu olmaları gerektiği ifade edildi.

İşçi Alım İlanları 05.05.2018, 10:31 12.02.2019, 16:44
Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Çaykur) En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Çaykur) tarafından İŞKUR aracılığıyla personel alım ilanı yayımlandı.

Yayımlanan ilanlarla beraber Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Çaykur) bünyesinde en az ilkokul mezunu personel alımının yapılacağı duyuruldu.

Yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adayların başvuru şartlarına haiz olmaları gerektiği ifade edildi.

HANGİ KADROLAR ALIM YAPILACAK?

Yayımlanan ilanda ise alım yapılacak olan kadro Beden İşçisi olarak duyuruldu. Ayrıca alımların Artvin ve Rize'de il içerisinde alımın yapılacağı belirtildi.

Adayların bu doğrultuda ikamet şartı taşıması gerektiği vurgulandı. Ayrıca 54 personelin alımının yapılacağı belirtildi.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Yayımlanan ilanın başvuru şartları arasında ise yazılan açıklamada;

Talebe Terörle Mücadelede yaralananlar (TYM)  başvuru yapabilir, müracaat tarihleri çakışan, ÇAYKUR’un birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanların, tercihleri doğrultusunda sadece bir talebe müracaatları kabul edilecektir, son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir, bu talebe yapılacak başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. Ancak, işgücü talebi ilan edildikten sonra başvuru süresi içerisinde diğer illerden ikametini Trabzon ili veya ilçelerine taşıyan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.

Bu talep sonucunda işe alınacak işçiler doğrudan noter kurasıyla belirlenecektir. Öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek personel ÇAYKUR tarafından doğrudan kurayla belirleneceğinden 15.05.2018 tarihinde saat 13:30’da Rize Yenişehir Kapalı Spor Salonu’nda Noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır., talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar eğitim durumu, tecrübe vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ÇAYKUR’a ibraz etmek zorundadır.

Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar asıl listeden çıkarılacaktır. Asıl listeden çıkarılan adayların yerine aynı sayıda ve sıra gözetilerek yedek listede yer alan adaylar dahil edilecektir, talep, Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bağlı Sürmene Hizmet Merkezinden yayınlamış olup, (Tlf: 0 462 746 15 85 - 0 462 746  15 50-  Faks: 0 462 746 15 05, e-posta: surmene@iskur.gov.tr) detaylı bilgi alınabilir." ifadelerine yer verildi.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Yayımlanan ilana başvuru yapacak adayların İŞKUR'un resmi internet sitesine üye olmaları gerektiği ifade edildi.

Yorumlar (3)
Minnoş 1 yıl önce
eski hükümlü alıyor admin ilanı düzgün yayımla heveslendirme bizi be!
Fatma 3 ay önce
Paketleme elaman yim şizin çalışmak istiyor um
Fatma 3 ay önce
Paketleme elaman yim şizin çalışmak istiyor um