Ceylanpınar Kaymakamlığı En Az İlkokul Mezunu 172 Personel Alıyor

Şanlıurfa Ceylanpınar Kaymakamlığı Toplum Yararına Program kapsamında yayımladığı ilanı ile en az ilkokul mezunu personel alımı yapıyor. Söz konusu ilana kimler ne zamana kadar nasıl başvuru yapacak? Tüm detayları haberimizde ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Ceylanpınar Kaymakamlığı En Az İlkokul Mezunu 172 Personel Alıyor

Şanlıurfa Ceylanpınar Kaymakamlığı İŞKUR Toplum Yararına Program kapsamında 172 personel alımı yapıyor. Söz konusu personel alımına en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği ifade edildi. Bilindiği gibi İŞKUR Toplum Yararına Program kapsamında alınan personeller geçici olarak istihdam ediliyor. 

Bu kapsamda Şanlıurfa Ceylanpınar Kaymakamlığı tarafından da İŞKUR TYP kapsamında bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda ŞKUR TYP kapsamında 172 en az ilkokul mezunu personel alımı yapılacağı ifade edildi. Bu kapsamda ilana kimlerin başvuru yapabileceğini, başvuruların ne zamana kadar devam edeceğini ve başvuruların nasıl yapılacağını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

GENEL ŞARTLAR

Şanlıurfa Ceylanpınar Kaymakamlığı, İŞKUR Toplum Yararına Program kapsamında 172 personel alıyor. İlanın detaylarına bakıldığında ilana en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği ve başvuruların geçerli olabilmesi için sadece aynı bölgede yaşıyor olmasına ilişkin şartlar bulunmaktadır. Söz konusu ilana başvurular ise 6 Şubat 2018 tarihinde sona erecek. Başvuruların ardından ise 15 Şubat 2018 tarihinde göreve başlanacak ve 9 kasım 2018 tarihine kadar devam edecektir.

BAŞVURU DETAYLARI

Şanlıurfa Ceylanpınar Kaymakamlığı İŞKUR Toplum Yararına Program kapsamında toplam 172 personel alım ilanına başvurular başvurularını İŞKUR aracılığı ile gerçekleştireceklerdir. Bu kapsamda adayların İŞKUR'a kayıt olmaları gerekmektedir. Söz konusu personel alım ilanına göre adaylar çevre temizliği pozisyonunda görev yapacaklardır.

İŞKUR TYP Detayları İçin tarayıcınızın adres çubuğuna "https://goo.gl/ziwkas" web adresini kopyalamanız gerekmektedir.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2018, 15:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Meral
Meral - 1 yıl Önce

Hep torpil kura canlı neden yapllmlyor

Yasemin
Yasemin - 1 yıl Önce

Başvuru yapıyoruz bizim bizim büyük babalarımız yokki garibanlz iş vermiyolar suriyeli vatanslara veriyolar açlı açık 'ta diyorlar biz zidd araya alsanlz

Ceylan
Ceylan - 1 yıl Önce

İş istiyorum iş istiyorum...........duyun sesimizi defalarca baş vurdum bir türlü ismim çıkmadı

Ahmet
Ahmet - 12 ay Önce

Ayn oyle bnde 1000 kere baş vurdum ama bi türlü işe almadılar canları sağ olsun ne yapalım

Ceylan
Ceylan - 1 yıl Önce

İş istiyorum iş istiyorum...........duyun sesimizi defalarca baş vurdum bir türlü ismim çıkmadı

mehmet iridiş
mehmet iridiş - 1 yıl Önce

heptorpil torpili olan işegirir

Yasemin
Yasemin - 1 yıl Önce

Ne zaman başvursak olmuyor torpil bu millet ne yiycek

Kısmet arslan
Kısmet arslan - 1 yıl Önce

Ben kısmet Arslan eşim için bi os istiyorum kirada Oturuyoruz geçim için çoook zorlaniyoruz 4 aylık bi kızım var lütfen is veren eşime her yere başvurduk ama cvp gelmedi sizden istiyorum

Leya
Leya - 1 yıl Önce

sayın kaymakamım başvurmadıgımız bir yer kalmadı başımıza vurmaktan başımız agrıdı neden bize iş yok torpil nedir verdiklerin kişiye ne torpilli varda bizde yapalım ayrım seçim yapmayın iş isteyenlerin muhtaç ihtiyaçları oldugu için iş istiyorlar ayak üst üstte atmak için degil hastahanedeki güvenlikler yan gelip oturup maaş alıyorlar biz ise anlımızın terini dökerek çalısıp eve helal ekmek getirmektir amacımz budur ben şahsen açık sözlüyüm arkanızdan konuşmam iş versenizde Allah razı olsun vermesenizde Allah işinizi rast götürsün saygılarımla