banner731

Doğu Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Lise Mezunu İşçi Alıyor

Doğu Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü, İşkur aracılığıyla yayımladığı ilan ile işçi alımı yapacağını duyurdu. İlan detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

İşçi Alım İlanları 27.09.2017, 11:07
Doğu Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Lise Mezunu İşçi Alıyor

Doğu Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü İşkur resmi sitesinde bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre; Diğer Hayvan Yetiştiricileri Ve Tarım İşçileri pozisyonunda 1 işçi alımı yapılacak.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Lise ve dengi okulların ilgili bölümlerinden mezun olmak, KPSSP-94 puan türünden en az 60 almış olmak, G sınıfı sürücü belgesi olmak, geçici/tam süreli çalışmayı kabul etmek şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecek.

İŞÇİ ALIM İLANINA BAŞVURACAK ADAYLAR DİKKAT

Çalışma süresi yılda sadece 5 ay 29 gündür.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

 Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSPP94 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

BAŞVURULARIN ALINMASI SÜRECİ

Doğu Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü, işçi alım ilanına başvurular, 6 Ekim 2017 tarihine kadar İşkur aracılığıyla yapılacak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)