DSİ İŞKUR aracılığı KPSS'siz personel alımı yapacak!

DSİ İŞKUR aracılığı KPSS şartı olmadan en az ilköğretim mezunu personel alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR’un kamu iş ilanları kategorisinde yayınlanan ilana göre DSİ, Antalya ve tüm ilçeleri sınırları içerisinde görevlendirilmek üzere daimi beden işçisi alımı yapacak. İş Başvuruları ön kayıtları İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden yapılacak olup, başvuru ekranına ait link haber içeriğinde verilmiştir.

İşçi Alım İlanları 04.12.2019, 23:03 04.12.2019, 23:20
DSİ İŞKUR aracılığı KPSS'siz personel alımı yapacak!

Türkiye iş Kurumu (İŞKUR)  Devlet Su İşleri (DSİ)’nin yeni bir KPSS şartsız personel alım ilanını yayınladı. İlana göre DSİ, görev alanı Antalya ili ve tüm ilçelerini kapsayan 13. Bölge Saymanlık Müdürlüğüne personel alımı yapacaktır. Personel alımları İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek olup, detaylar aşağıda verilmiştir.

BAŞVURU ŞARTLARI

En az ilköğretim mezunu olmak,

35 yaşını doldurmamış olmak,

İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmak,

Kamu haklarından mahrum olmamak,

Devlet güvenliğine karşı suç işlememiş olmak,

DSİ İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

DSİ personel alımı için adayların 03-09 Aralık 2019 tarihleri arasında İŞKUR il-ilçe şube müdürlüklerine şahsen giderek veya aşağıda belirtilen linki tıklayarak İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online olarak başvurularını yapabilirler. Verilen linki tıkladıktan sonra başvuru ekranına ulaşmak için e-devlet şifrenizle giriş yapmanız gerekmektedir.

NOT: ilk açılan sayfada belirtilen genel hususlarda belirtilen KPSS şartı, bu ilan için geçerli olmayıp sadece bilgilendirme amaçlı olarak standart olarak verilmiştir. Tüm KPSS’li ve KPSS’siz kamu ilanlarında belirtilen bir bilgilendirmedir.

İŞKUR sayfasından online başvuru yapmak için buraya tıklayınız

Yorumlar (0)