Eleşkirt Belediyesi İlkokul Mezunu İşçi Alımı İçin İlan Yayımladı!

Eleşkirt Belediyesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla ilkokul mezunu işçi alımı yapacağını açıkladı. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana yönelik olarak merak edilen tüm detayları sitemizde paylaşıyoruz.

Eleşkirt Belediyesi İlkokul Mezunu İşçi Alımı İçin İlan Yayımladı!

Ağrı, Eleşkirt Belediyesi tarafından İŞKUR aracılığıyla yeni bir ilan yayımlandı ve işçi kadrosuna alım yapılacağı ifade edildi.

İŞKUR web adresi üzerinden yayımlanan ilanda adaylardan talep edilen şartları ve diğer detayları paylaşıyoruz.

İŞÇİ ALIMI HANGİ KADROYA YAPILACAK?

İşçi alımının "Et Ve Et Ürünleri İşlemecisi" kadrosuna yapılacağı duyuruldu.

ADAYLAR BAŞVURULARINI NE ZAMAN YAPACAKLAR?

Adaylar yayımlanan ilana başvurularını 9 Ekim 2018 tarihinde yapmaya başlayacak ve söz konusu ilana başvurular 18 Ekim 2018 tarihinde sona erecek.

BAŞVURU DETAYLARI

Adayların ilkokul mezunu olması gerekiyor.

Başvuruların, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren İl İşkur şube müdürlüğünden yapılması veya İŞKUR web adresi "www.iskur.gov.tr" üzerinden yapılabileceği ifade edildi.

Son başvuru tarihinin resmi tatile tekabül etmesi durumunda ise bir sonraki iş günü başvurularının alınabileceği duyuruldu.

Eleşkirt belediyesi tarafından yayımlanan ilanda alım yapılacak olan "Et ve Et Ürünleri İşletmecesi" kadrosu için sertifikası bulunması ve istenilen belge MEB onaylı olması 2-B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 12:39
YORUM EKLE