En Az İlköğretim Mezunu Olan Adaylar Arasından Kamu Kurum ve Kuruluşlarına DPB Aracılığıyla Sürekli İşçi Alımı Yapılıyor!

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan iş ilanları kapsamında kamu kurum ve kuruşlarına sürekli işçi alımı yapılıyor. Sürekli işçi alımı iş ilanlarına en az ilköğretim mezunu adayların başvuruda bulunması talep edildi. Başvuru şartlarına uygun olmayan adayların başvurularının kabul edilmeyeceği duyuruldu. Başvuru kılavuzları alt kısımda yer almaktadır.

İşçi Alım İlanları 24.08.2019, 10:35
En Az İlköğretim Mezunu Olan Adaylar Arasından Kamu Kurum ve Kuruluşlarına DPB Aracılığıyla Sürekli İşçi Alımı Yapılıyor!

Kamu kurum ve kuruluşları Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden yayımlanan iş ilanları kapsamında en az ilköğretim mezunu adaylar arasından sürekli işçi alımı yapılacağı ifade edildi.

Yayımlanan iş ilanlarına başvuru yapacak adaylar alt kısımda yer alan başvuru şartlarına uygun olmak zorundadır.

Başvuru şartları kamu kurumlarına göre değişmektedir ve başvuru tarihleri de ilanların yayım tarihine göre farklılık göstermektedir.

Sürekli işçi alımı kapsamında yayımlanan iş ilanlarına başvurular ilan kılavuzlarında yer alan adresler aracılığıyla yapılmak zorundadır.

SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI İŞ İLANLARI

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden yayımlanan iş ilanları şu şekildedir;

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda 28 sürekli işçi alımı yapılacağı açıklandı ve kadro dağılımı ise;

"Danışma Memuru, Temizlik Personeli, Kat Görevlisi, Kaynakçı, Sıhhi Tesisatçı, Elektrikçi ve Beden İşçisi" olarak açıklandı.

Yayımlanan ilana başvurular  26.08.2019-02.09.2019 tarihleri arasında alınacaktır.

KILAVUZ İÇİN TIKLAYINIZ

 Merzifon Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan iş ilanında ise Asfalt Plent Operatörü alımı yapılacağı duyuruldu ve başvurular 26 Ağustos'ta sona erecektir.

KILAVUZ İÇİN TIKLAYINIZ

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğünce yayımlanan iş ilanında 66 sürekli işçi alımı yapılacağı duyuruldu ve profes işçisi istihdam edileceği duyuruldu.

Başvurular 27.08.2019 tarihinde İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarla başlayacaktır.

KILAVUZ İÇİN TIKLAYINIZ

M.S.B Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığınca yayımlanan iş ilanında Teknisyen alımı yapılacağı açıklandı.

İlana başvurular İŞKUR üzerinden yapılmaktadır.

KILAVUZ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (1)
garip 1 ay önce
yalan milleti kandırmayın